WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

To będzie pasjonujący turniej męski Plaży Open w Zamościu

Sporo emocji przyniosły męskie kwalifikacje do turnieju głównego Plaży Open 2018, w których nie brakowało wyjątkowej walki o zwycięstwo i awans.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe / Walusza Fotografia / Plaża Open 2018

W turnieju głównym nie zobaczymy duetu Andrzej Paszkowski/Robert Kozłowski, którzy w ostatnich zawodach w łódzkiej Manufakturze zajęli czwarte miejsce. Para przegrała w drugiej rundzie kwalifikacji z Tomaszem Maziarkiem i Bartoszem Lewickim po tie-breaku. Nie będzie też pary Karol Szczepanik/Kamil Warzocha, którzy nie dali rady duetowi Bartosz Oleksy/Sebastian Słomian.

Do turnieju głównego, oprócz Lewickiego i Maziarka, awansowali również Dariusz Tkaczuk/Artur Pasiński, Bartosz Mariański/Paweł Pietraszko, Jakub Czubiński/Mateusz Zarankiewicz, Adrian Sdebel/Maciej Kałuża, Jan Firlej/Jan Król, Bartłomiej Malec/Jakub Zdybek oraz Bartosz Pietruczuk/Adrian Białecki.

Początek sobotnich zawodów o godz. 9.

Runda wstępna:
Plecha/Lasoń - wolny los
Właź/Olejniczak - wolny los
Witkoś/Ostaszewski - wolny los
Janek/Koryciński - wolny los

I runda:
Malec/Zdybek - wolny los
Szczechowicz/Żuchowski - Michalak/Lesiecki 0:2 (23:25, 19:21)
Paszkowski/Kozłowski - Gamza/Jeleń 2:0 (21:14, 21:11)
Plecha/Lasoń - Lewicki/Maziarek 0:2 (17:21, 10:21)
Czubiński/Zarankiewicz - Właź/Olejniczak 2:0 (21:10, 21:17)
Oleksy/Słomian - Warzocha/Szczepanik 2:0 (21:19, 21:18)
Felisiak/Pałyga - Włodarczyk/Ralko 2:0 (21:16, 21:16)
Sdebel/Kałuża - wolny los
Firlej/Król - wolny los
Zackiewicz/Pempiak - Pawłowski/Taranko 2:0 (23:21, 21:18)
Lewicki/Kruk - Poznański/Miszczuk 1:2 (21:23, 21:17, 10:15)
Witkoś/Ostaszewski - Mariański/Pietraszko 0:2 (18:21, 16:21)
Tkaczuk/Pasiński - Janek/Koryciński 2:1 (16:21, 22:20, 15:12)
Dudek/Groszek - Baran/Baran 0:2 (10:21, 17:21)
Kaczmarski/Okrzeja - Filipowicz/Faryna 0:2 (12:21, 15:21)
Pietruczuk/Białecki - wolny los

II runda:
Malec/Zdybek - Michalak/Lesiecki 2:0 (21:13, 21:15)
Paszkowski/Kozłowski - Lewicki/Maziarek 1:2 (21:17, 15:21, 11:15)
Czubiński/Zarankiewicz - Oleksy/Słomian 2:1 (12:21, 25:23, 26:24)
Felisiak/Pałyga - Sdebel/Kałuża 0:2 (15:21, 17:21)
Firlej/Król - Zackiewicz/Pempiak 2:1 (21:12; 19:21; 15:12)
Poznański/Miszczuk - Mariański/Pietraszko 0:2 (30:32, 17:21)
Tkaczuk/Pasiński - Baran/Baran 2:1 (17:21, 21:19, 15:12)
Filipowicz/Faryna - Pietruczuk/Białecki 1:2 (21:17, 16:21, 10:15)

I runda turnieju głównego (sobota, godz. 9):
Brożyniak/Janiak - Lewicki/Maziarek
Ociepski/Lech - Tkaczuk/Pasiński
Parcej/Dzikowicz - Mariański/Pietraszko
Chiniewicz/Korycki - Czubiński/Zarankiewicz
Kujawski/Kaczorowski - Sdebel/Kałuża
Kaczmarek/Lewandowski - Firlej/Król
Andrys/Andrys - Pietruczuk/Białecki
Wawrzyńczyk/Ilewicz - Malec/Zdybek

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 84. Rafał Fronia: Upór Mackiewicza stawia go za wzór, ale ja w życiu bym tego nie zrobił

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×