Marsz po trzecie zwycięstwo. Kiedy i z kim kolejny mecz Polek w Lidze Narodów?

Czas na czwarty już mecz reprezentacji Polski w siatkarskiej Lidze Narodów Kobiet. Sprawdź kiedy i z kim zmierzy się wkrótce ekipa Stefano Lavariniego.

Małgorzata Boluk
Zuzanna Górecka WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Zuzanna Górecka
Drużyna Biało-Czerwonych zmagania w tegorocznej edycji Ligi Narodów Kobiet  rozpoczęła 2 czerwca o północy. Polskie siatkarki w pierwszym starciu pokonały w czterech setach Kanadyjki, a później spotkały się ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem i musiały uznać jego wyższość.

Mowa o Brazylijkach, które rywalizację z Polską zamknęły w trzech partiach. Nasze zawodniczki w piątek pauzowały, a w sobotę powróciły do walki o punkty i pokonały bez straty seta Koreę Południową.

Dotychczasowy bilans podopiecznych Stefano Lavariniego to dwa zwycięstwa i jedna porażka. W niedzielę będzie okazja, żeby go poprawić. Najbliższy przeciwnik? Niemki, których trenerem jest Vital Heynen.

Mecz Polska - Niemcy rozpocznie się w niedzielę 5 czerwca o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Gdzie oglądać pojedynek? Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Polsat Sport i TVP Sport.

Tekstowa relacja LIVE będzie dostępna na WP SportoweFakty.