Sprawdź, kiedy i z kim kolejny mecz Polaków w Lidze Narodów

Drużyna Biało-Czerwonych po meczu Polska - Chiny ma krótką przerwę od grania. Sprawdź, kiedy i z kim polscy siatkarze zmierzą się w następnej kolejce Ligi Narodów.

Małgorzata Boluk
Bartosz Kurek (z numerem 6) Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Bartosz Kurek (z numerem 6)
Reprezentacja Polski siatkarzy w miniony czwartek pokonała w trzech setach Chińczyków i zrehabilitowała się tym samym za niespodziewaną przegraną po tie-breaku z Iranem. Aktualny bilans Polaków w Lidze Narodów to osiem zwycięstw i dwie porażki.

W piątek nasi siatkarze pauzują, ale do rywalizacji o punkty powrócą już niebawem. Ich kolejnym przeciwnikiem będą Holendrzy, którzy zajmują obecnie siódme miejsce w stawce.

Spotkanie Polska - Holandia odbędzie się w sobotę 9 lipca o godzinie 20:00 w gdańskiej Ergo Arenie.

Mecz oglądać będzie można na żywo za pośrednictwem stacji TVP 2, TVP Sport i Polsat Sport. Spotkania dostępne będą ponadto na platformach WP Pilot i Polsat Sport Box oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Tekstową relację LIVE ze spotkania przeprowadzi WP SportoweFakty.

41 błędów Polaków w meczu z Iranem. "Byliśmy zirytowani"