Realizator nie mógł się powstrzymać. Kamery pokazywały je non stop

W ćwierćfinale Ligi Narodów reprezentacja Polski wygrała z Iranem 3:2. Podczas telewizyjnej transmisji wielokrotnie pokazywane były partnerki polskich siatkarzy: Anna Kurek i Karolina Bryniarska. Obie skradły show.

ŁW
Bartosz Kurek, na małym zdjęciu: Anna Grejman i Karolina Bryniarska Materiały prasowe / FIVB / instagram.com/stories/karolina.bryniarska / Na zdjęciu: Bartosz Kurek, na małym zdjęciu: Anna Grejman i Karolina Bryniarska
Rozgrywki siatkarskiej Ligi Narodów wkroczyły w decydującą fazę. Finałowy turniej rozgrywany jest we włoskiej Bolonii. Tam odbyły się już ćwierćfinały. W jednym z nich reprezentacja Polski pokonała po pasjonującym i emocjonującym boju Iran 3:2 i wciąż jest w grze o końcowy triumf.

Mecz rozstrzygnął się dopiero w tie-breaku, który Polacy świetnie rozpoczęli. Szybko uzyskali kilka "oczek" przewagi, a później na zagrywkę wszedł Karol Butryn i dokonał dzieła zniszczenia. Gdy Polacy już byli blisko wygranej, realizator pokazywał kibiców z naszego kraju. Często pojawiały się też partnerki reprezentantów Polski.

Mowa o Annie Kurek i Karolinie Bryniarskiej. Pierwsza z nich to żona lidera naszej kadry, Bartosza Kurka. Z kolei Bryniarska to dziewczyna Bartosza Bednorza. Obie wspólnie oglądały mecz, w jego trakcie pozowały do zdjęć, a ostatnie akcje uwieczniały na swych telefonach.

Małe problemy z rozpoznaniem partnerek siatkarzy miał komentujący dla TVP mecz Piotr Dębowski, ale pomógł mu Krzysztof Ignaczak. Fani na Twitterze wyliczyli, że Bryniarską i Kurek w trakcie transmisji pokazano aż osiem razy.
Czytaj także: Zagraniczne media wskazały bohatera Polaków. "Iran wtedy praktycznie się poddał" Kogo pochwalić za horror z Iranem? Na dwóch pozycjach poważne ostrzeżenia #PODSIATKĄ - VLOG Z KADRY #08: Spartańskie warunki przed finałami LN


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×