Trudno oderwać wzrok. Zobaczcie piękne partnerki polskich siatkarzy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Anna Kurek
Instagram / / Na zdjęciu: Anna Kurek
zdjęcie autora artykułu

W piątek ruszają siatkarskie mistrzostwa świata. Tytułu bronić będzie reprezentacja Polski. Poznajcie życiowe partnerki naszych siatkarzy.

Bartosz Kurek jest liderem reprezentacji Polski i to od jego formy zależeć będzie czy Polacy odniosą sukces na mistrzostwach świata. Na co dzień największym wsparciem jest dla niego Anna Kurek. To była siatkarka, znana kibicom pod nazwiskiem Grejman, z którą związany jest od 2016 roku. Cztery lata później wzięli ślub.

Z kolei Jakub Kochanowski związany jest z Aleksandrą Kołodziejczyk. To finalistka konkursu Miss Polonia 2017. Z jej instagramowego profilu wynika, że jest studentką medycyny. Z środkowym polskiej kadry spędza każdą wolną chwilę.

ZOBACZ WIDEO: #PODSIATKĄ - Vlog z kadry #15. Ostatnie godziny przed rozpoczęciem MŚ

Aleksander Śliwka od siedmiu lat jest w związku z siatkarką plażową Jagodą Gruszczyńską. Sport dla obu jest bardzo ważny. Dzielą między sobą obowiązki domowe, dzięki czemu wszystko udaje im się poukładać w całość.
Popularna blogerka

Żoną Karola Kłosa jest piękna Aleksandra, która prowadzi cieszący się dużą popularnością profil na Instagramie. Jakiś czas temu prowadziła własną firmę kosmetyczną, ale po trzech latach działalności zamknęła ją.

Libero naszej kadry jest Paweł Zatorski, który od lat ma poukładane życie rodzinne. W 2010 roku poznał Agnieszkę Ludkiewicz, która teraz jest jego żoną. We wrześniu obchodzić będą 6. rocznicę ślubu. Mają dwójkę synków: Samuela i Maksymiliana. Zatorska skończyła studia medyczne.
Łukasz Kaczmarek z żoną

Życiową partnerką atakującego Łukasza Kaczmarka jest Dominika Kaczmarek. Ślub wzięli w 2016 roku i mają dwie córki: Kalinę oraz Polę.

Drugim libero Biało-Czerwonych jest Jakub Popiwczak, który rzadko pokazuje zdjęcia swojej ukochanej w sieci. Wiadomo, że para została niedawno rodzicami. Wraz z narzeczoną mają synka Jasia.
Tajemniczy Bieniek
Jeszcze bardziej tajemniczy jest Mateusz Bieniek. Środkowy chroni życie prywatne i bardzo rzadko decyduje się pokazać swoją ukochaną. Wiadomo, że na imię Marta.
Niedawno się oświadczył
Partnerką Kamila Semeniuka jest z kolei piękna Katarzyna. W lipcu siatkarz postanowił się oświadczyć. Para już myśli o ślubie, ale na razie najważniejsze są mistrzostwa świata.
Oświadczyny podczas wycieczki po górach
Rozgrywający Grzegorz Łomacz jest w związku z Aleksandrą Gorgol. Oświadczył jej się w 2020 roku podczas wyprawy na Szrenicę. Para ma roczną córkę Jagnę.
Niedawno wzięli ślub
W czerwcu Marcin Janusz zmienił stan cywilny. Rozgrywający wziął ślub z Katarzyną, która z wykształcenia jest dietetyczką.
Siostra piłkarza

Z kolei życiową partnerką Bartosza Kwolka jest siostra piłkarza reprezentacji Polski Mateusza Klicha, Maja. Spotykają się od kilku lat i oczekują narodzin synka. Termin to początek września.

Źródło artykułu:
Komentarze (9)
avatar
Arunta
26.08.2022
Zgłoś do moderacji
0
2
Odpowiedz
Na A1 lepsze i młode się bujają a te stare pudła  
avatar
Legionowiak 3.0
26.08.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Niezłe, choć wolę popatrzeć na moje ulubione siatkarki. Tylko czekać, jak 23 września będzie artykuł, pt. Poznajcie partnerów polskich siatkarek