"Masaż tajski po polsku". Gorąco w sieci po popisie siatkarek

Reprezentacja Polski w trzech setach wygrała z Tajlandią i zrobiła następny krok do awansu do kolejnej fazy mistrzostw świata. Po triumfie Polek w sieci pojawiło się sporo komentarzy.

Łukasz Witczyk
Agnieszka Korneluk Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Agnieszka Korneluk
To drugie zwycięstwo reprezentacji Polski w MŚ 2022 kobiet. Biało-Czerwone triumfowały w trzech setach. Z rezultatu wynika, że było to łatwe zwycięstwo, ale Polki musiały się sporo natrudzić, by dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Zarówno Polki, jak i Tajki potrafiły odrabiać wysokie straty. Mecz wywołał wiele komentarzy w mediach społecznościowych.

"Super, naprawdę super mecz na siatce. Zuzia Górecka miała rację, że nie było się czego bać" - napisał na Twitterze redaktor WP SportoweFakty, Krzysztof Sędzicki.

"Masaż tajski po polsku" - napisał Tomasz Kalemba z "Przeglądu Sportowego Onet" i zwrócił uwagę na to, że to blok dał Polkom wysoką wygraną.

Z kolei Jakub Balcerski ze sport.pl zwrócił uwagę na to, jak zmieniała się sytuacja w meczu. Zauważył, że z 11:7 dla Tajlandii zrobiło się 16:13 dla Biało-Czerwonych.

O dobrej grze naszej rozgrywającej Joanny Wołosz uwagę zwrócił Krzysztof Sobczak z Radia ZET.

"Rollercoastery znamy nie od dziś" - dodała Sara Kalisz z TVP Sport, mając na myśli zmiany wyników.

"Nie wierzę, że to poszło tak łatwo z tymi Tajkami, które dwa dni temu ogrywały po tie-breaku Turcję" - dodał Radosław Kępys.