Co to było za zagranie! Tak Polka poradziła sobie z blokiem rywalek

W pierwszym secie spotkania z Kanadą na MŚ siatkarek Biało-Czerwone grały jak z nut. Olivia Różański po profesorsku zakończyła jedną z akcji.

Piotr Bobakowski
Oliwia Różański w meczu z Kanadą na MŚ 2022 Twitter / twitter.com/polsatsport / Oliwia Różański w meczu z Kanadą na MŚ 2022
W piątek na MŚ siatkarek 2022 reprezentacja Polski zmierzyła się z Kanadą (relacja TUTAJ). Pierwszy set był popisem polskiej drużyny, która nie dała żadnych szans rywalkom, wygrywając do 18.

Przy stanie 17:12 dla Biało-Czerwonych kibice byli świadkami znakomitej wymiany z obu stron. Po sprytnym ataku Olivii Różański zwycięsko z niej wyszły Polki.

"Olivia Różański! Fantastyczne zagranie" - skwitowano na twitterowym profilu Polsatu Sport, gdzie zamieszczono wideo z tą sytuacją (patrz poniżej).

25-letnia Różański, widząc podwójny blok rywalek, świetnym plasem zdobyła punkt. Blok Kanadyjek został "oszukany", a nasze siatkarki mogły cieszyć się z kolejnej wygranej akcji.