"Wyjście w piżamie". Tak Skowrońska spędziła Sylwestra

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Katarzyna Skowrońska
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Katarzyna Skowrońska
zdjęcie autora artykułu

Sylwestrowa noc już za nami. Wielu Polaków nowy rok witało podczas imprez ze znajomymi. Katarzyna Skowrońska w sieci wyznała, że wyszła oglądać fajerwerki w piżamie.

W tym artykule dowiesz się o:

Tradycyjnie sylwestrowa noc to czas spotkań ze znajomymi czy rodziną, by w ten sposób pożegnać stary i powitać nowy rok. Wiele osób bierze też udział w specjalnie organizowanych balach i zabawach tanecznych. Sylwestra można obchodzić zarówno hucznie, jak i kameralnie.

Na ten drugi sposób zdecydowała się Katarzyna Skowrońska. Z jej relacji w mediach społecznościowych wynika, że została spontanicznie wyciągnięta na zewnątrz, by podziwiać pokaz fajerwerków.

Towarzyszyli jej m.in. Joanna Wołosz, Zofia Zborowska i jej ukochany Andrzej Wrona. "Dziękuję za spontaniczne wyjście w piżamie" - napisała. Na InstaStory Wołosz widać, jak Skowrońska siedzi w kapturze.

Skowrońska to jedna z najlepszych polskich siatkarek w ostatnich latach. Przez wiele sezonów była filarem reprezentacji Polski, z którą odniosła wiele sukcesów z dwoma mistrzostwami Europy na czele. Grała też w czołowych europejskich klubach.

Czytaj także: Drużyna roku 2022 siatkarzy wybrana. Sprawdź, czy znaleźli się w niej Polacy Sami stawiają siebie w trudnym położeniu. "Gramy tak, żeby nie wygrać"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przypatrz się dobrze! Wiesz, kto pomagał gwieździe tenisa?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty