Niewiarygodna akcja w meczu polskiego zespołu w Lidze Mistrzyń [WIDEO]

Takie akcje można oglądać całymi dniami. W ćwierćfinale Ligi Mistrzyń pomiędzy Developresem Bella Dolina Rzeszów a Eczacibasi Dynavit Stambuł, w końcówce spotkania doszło do długiej wymiany, okraszonej fenomenalnymi obronami.

Adrian Nuckowski
W meczu Developresu z Eczacibasi nie brakowało efektownych akcji Twitter / Polsat Sport / W meczu Developresu z Eczacibasi nie brakowało efektownych akcji
Skazywane na pożarcie siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów, mimo bardzo dobrej postawy przeciwko faworyzowanemu Eczacibasi Dynavit Stambuł, przegrały na własnym boisku 1:3. Gospodynie były w czwartym secie bardzo blisko doprowadzenia do tie-breaka, jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowały podopieczne Ferhata Akbasa (więcej TUTAJ).

Obie drużyny ze wszystkich sił dążyły do zwycięstwa, o czym może świadczyć znakomita akcja z połowy czwartego seta. To co w defensywie wyprawiały siatkarki Eczacibasi Stambuł było niesamowite. Wicemistrzynie Polski wywalczyły ostatecznie punkt, a całą wymianę śmiało można nazwać akcją meczu.

Rewanżowe starcie pomiędzy tymi zespołami odbędzie się 23 marca o godzinie 19:00 w Stambule.