Siatkówka. Japonia - Polska. Gdzie oglądać? TV, stream, relacja live

Reprezentacja Polski rozpoczęła już sezon, bowiem ma za sobą dwa sparingi z Niemcami. W czwartek, 1 czerwca, o godzinie 10:50 Biało-Czerwoni rozegrają kolejny mecz towarzyski. Rywalem będzie Japonia. Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz w TV i internecie.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Artur Szalpuk w akcji AFP / Zbigniew Meissner / Artur Szalpuk w akcji
Siatkówka. Japonia - Polska. Gdzie oglądać mecz towarzyski? Transmisja TV

Podopieczni Nikoli Grbicia rozpoczęli już rywalizację w sezonie reprezentacyjnym. Biało-Czerwoni rozegrali dwa sparingi z Niemcami. Udało nam się wygrać jeden z nich, a oba zakończyły się tie-breakami. Był to idealny scenariusz, bowiem odbyło się aż dziesięć setów.

Nasi siatkarze są już w Azji, gdzie najpierw rozegrają dwa kolejne mecze towarzyskie, a następnie rozpoczną rywalizację w Lidze Narodów. W sparingach przyjdzie nam mierzyć się z reprezentacją Japonii.

Do tych spotkań dojdzie na terenie naszego rywala w Nagoyi. To właśnie w tym mieście Biało-Czerwoni rywalizować będzie w pierwszym turnieju LN. Początek meczu Japonia - Polska zaplanowano na godzinę 10:50. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Mecz Japonia - Polska w internecie. Stream online

Mecz Japonia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Spotkanie można śledzić również mobilnie. Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - punkt po punkcie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Japonia - Polska: 10:50. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także:
Jest nowy kapitan reprezentacji Polski

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×