Reprezentantka Polski zmieniła klub. Transfer potwierdzony

Reprezentantka kraju dołączyła do posiadacza Pucharu Polski i wzmocniła rywalizację na pozycji przyjmującej. Monika Fedusio przeszła z Grot Budowlanych Łódź do Grupa Azoty Chemika Police.

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Monika Fedusio WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Monika Fedusio
Monika Fedusio ma 24 lata, a w seniorskiej siatkówce reprezentowała jak dotąd Pałac Bydgoszcz oraz Grot Budowlanych Łódź. Następnym krokiem w karierze przyjmującej jest dołączenie do Grupa Azoty Chemika Police.

Od 2020 roku Monika Fedusio jest powoływana do reprezentacji Polski. Gra w zespole narodowym pod wodzą obecnego selekcjonera Stefano Lavariniego.

Monika Fedusio będzie rywalizować o grę w przyjęciu Chemika między innymi z byłą i obecną reprezentantkami Polski. Klub poinformował już oficjalnie o przedłużeniu kontraktów z Martyną Łukasik oraz Natalią Mędrzyk.

ZOBACZ WIDEO: Nieprawdopodobne sceny. Cieszył się z gola ze środka boiska, a po chwili...

Chemik buduje skład na sezon, w którym poza Tauron Ligą i Pucharem Polski, pokaże się w Pucharze CEV. W poprzednim sezonie drużyna nie zdołała zakwalifikować się do Ligi Mistrzyń, a to między innymi sprawka Moniki Fedusio. Nowy klub siatkarki przegrał w ćwierćfinale mistrzostw Polski z poprzednim.

Czytaj także: Puchar CEV kobiet został wzięty szturmem. Godzina gry w meczu finałowym
Czytaj także: Brazylia wystawiła rezerwy, żeby specjalnie przegrać. Efekt?

Czy Monika Fedusio będzie wzmocnieniem Grupa Azoty Chemika Police?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×