Organika Łódź zapowiada zwycięstwo nad Gwardią Wrocław

Organika Budowlani Łódź choć przegrała z zespołem Banku BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3, to jej kibice mogą być dumni z postawy swojej drużyny. Ekipa z Łodzi rozegrała dwa bardzo dobre sety z mistrzyniami Polski. W najbliższy piątek powalczy o pierwsze zwycięstwo w lidze z Impelem Gwardią Wrocław.

Katarzyna Zaroślińska okazała się najlepszą zawodniczką w drużynie Organiki Łódź. Na łamach Expressu Ilustrowanego wyjaśnia, że dwa wyrównane pierwsze sety w meczu z Muszynianką wynikały z dobrej gry zespołu z Łodzi.

-Zdecydowanie to my grałyśmy na wysokim poziomie, zmusząjąc rywalki do popełniania błędów. Udowodniłyśmy, że jesteśmy przygotowane do rozgrywek. Mamy ciekawy zespół, który stać na niespodzianki. Myślę, że nawet na znalezienie się w pierwszej szóstce- powiedziała siatkarka.

Katarzynie Zaroślińskiej bardzo podobała się atmosfera panująca na trybunach w trakcie spotkania i zapowiada, że Organika postara się o zwycięstwo nad Gwardią Wrocław w najbliższej kolejce PlusLigi Kobiet.