Gdzie oglądać Polska - Ukraina? Na jakim kanale? Czy będzie darmowa transmisja w internecie?

Czas na ostatni mecz fazy grupowej mistrzostw Europy siatkarek. W czwartek, 24 sierpnia o godzinie 17:00 dojdzie do spotkania Polska - Ukraina. Sprawdź, gdzie obejrzysz ten pojedynek w TV i internecie.

JF
siatkarki reprezentacji Polski Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
Mistrzostwa Europy [NA ŻYWO]. Gdzie oglądać Polska - Ukraina? Czy będzie darmowa transmisja?

Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce przystępuje do piątego, ostatniego meczu w fazie grupowej mistrzostw Europy siatkarek. W pierwszym Biało-Czerwone ograły bez straty seta Słowenię, a w drugim pokonały Węgry 3:1. W trzecim natomiast lepsza okazała się Serbia (1:3), ale do wygrywania udało się wrócić w starciu z Belgią (3:0).

Ukraina z kolei rozpoczęła ME od porażki z Serbią 0:3. Później jednak wygrała trzy mecze z rzędu. Nie straciła seta z Węgrami i Belgią, a dopiero w starciu ze Słowenią (1:3). Mimo wszystko faworytkami tej rywalizacji będą Polki.

Początek spotkania w czwartek, 24 sierpnia o godzinie 17:00. Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanałach TVP Sport i Polsat Sport.

Polska - Ukraina w internecie. Darmowy stream online z mistrzostw Europy

Mecz Polska - Ukraina zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Ukraina: 17:00. Transmisja TV: TVP Sport, Polsat Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także:
ME siatkarek: Ostatni dzień fazy grupowej. Polki walczą o 2. miejsce, Czeszki o awans