Przeszedł samego siebie. Miał prośbę do premiera

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Po lewej: Tomasz Fornal (Foto Olimpik/NurPhoto), po prawej: Mateusz Morawiecki (Artur Widak/NurPhoto)
Getty Images / Po lewej: Tomasz Fornal (Foto Olimpik/NurPhoto), po prawej: Mateusz Morawiecki (Artur Widak/NurPhoto)
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski siatkarzy to bez wątpienia grupa ludzi z ogromnym poczuciem humoru. Samego siebie przeszedł ostatnio Tomasz Fornal, który po wywalczeniu złota ME 2023 zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z nietypową prośbą.

W poniedziałkowym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym gościem Tomasza Smokowskiego był Jakub Kochanowski, który wraz z kadrą narodową siatkarzy triumfował w sobotę w ME 2023.

Spotkanie przebiegało w świetnej atmosferze i nie brakowało zabawnych momentów, jak chociażby ten, kiedy środkowy został zapytany, czy drużyna Biało-Czerwonych po tak ogromnym sukcesie zapytała premiera o premię.

- Jeśli mam być szczery, to ja akurat nie siedziałem obok premiera, więc nie wiem - odpowiedział z uśmiechem Jakub Kochanowski.

ZOBACZ WIDEO: Zostaliśmy mistrzami Europy! Zobacz kulisy finału z Włochami

Po czym wyznał, że specjalną prośbę do Mateusza Morawieckiego miał za to... Tomasz Fornal.

- Ale Tomek postanowił zapytać premiera, czy uda się punkty karne skasować, bo ma już ich czternaście i chciałby mieć mniej. No i oczywiście się nie udało - śmiał się przyjaciel rezolutnego przyjmującego.

Fragment rozmowy można zobaczyć poniżej:

Czytaj także: Magdalena Stysiak: Chcę więcej. I ta reprezentacja też chce więcej [WYWIAD] Tego w TV nie pokazali. Zobacz, co zrobił Kurek dla ukochanej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty