Ależ to wygląda! Sprawdź tabelę Ligi Narodów po meczu Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski zanotowała komplet zwycięstw w pierwszym turnieju Ligi Narodów kobiet. Sprawdź, które miejsce zajmują Biało-Czerwone w tabeli.

W tym artykule dowiesz się o:

W każdym turnieju Ligi Narodów, których przed play-offami będą trzy, reprezentacje rozegrają po cztery spotkania. Na niedzielę (19 maja) zaplanowane zostały ostatnie mecze pierwszego z nich.

Reprezentacja Polski kobiet zmierzyła się z Japonią, więc doszło do pojedynku niepokonanych drużyn. Wcześniej nasze siatkarki ograły bowiem Włoszki, Francuzki oraz Koreanki.

Mimo że trudno było wytypować faworyta tego spotkania, to na parkiecie oglądaliśmy jednostronną rywalizację. Biało-Czerwone potrzebowały jedynie trzech setów, by odprawić zespół z Azji. Dzięki temu zanotowały komplet zwycięstw podczas pierwszego turnieju.

Tym samym Polki podczas przerwy będą na pierwszym miejscu. Co prawda niepokonana jest również reprezentacja Brazylii, ale ta straciła dwa sety. Nasze siatkarki nie były gorsze od rywalek w żadnej z 12 partii i dzięki temu przewodzą w zestawieniu

Na zdjęciu: tabela Ligi Narodów
Na zdjęciu: tabela Ligi Narodów

ZOBACZ WIDEO: Polki rozpoczęły Ligę Narodów! Zobaczcie, jak przygotowywały się do pierwszego meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty