Liga Narodów. USA - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Monika Pliś / Reprezentacja Polski mężczyzn
WP SportoweFakty / Monika Pliś / Reprezentacja Polski mężczyzn
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski rozpoczyna zmagania w siatkarskiej Lidze Narodów. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Liga Narodów. USA - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek[/h2] Polska pod wodzą trenera Nikoli Grbicia w 2023 roku po raz pierwszy zdobyła tytuł mistrzów Ligi Narodów. Tegoroczną edycję VNL rozpoczną od meczu z drużyną, z którą rywalizowali w zeszłorocznym finale w Gdańsku. Wtedy triumfowali, pokonując USA 3:1.

Biało-Czerwoni, przygotowując się do Ligi Narodów, rozegrali dwa mecze towarzyskie. W Katowicach przegrali z Niemcami 1:3, a w Sosnowcu pokonali Ukrainę 4:0. Liga Narodów z całą pewnością będzie poważnym sprawdzianem dla Polaków, ale kluczowym turniejem w tym roku będą igrzyska olimpijskie.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 19:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport 1.

Mecz USA - Polska w internecie. Stream online

Mecz USA - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu USA - Polska: 22.05.2024 (środa), godz. 19:00. Transmisja TV: Polsat Sport 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: Polki nadal niepokonane! Holandia rozbita

Źródło artykułu: WP SportoweFakty