Siatkówka. Japonia - Polska. Transmisja, stream, relacja live

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Reprezentacja Polski siatkarzy
Materiały prasowe / FIVB / Reprezentacja Polski siatkarzy
zdjęcie autora artykułu

W piątek, w siatkarskiej Lidze Narodów, reprezentacja Polski zagra z Japonią. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Japonia - Polska. Transmisja TV, gdzie obejrzeć

W piątek, 7 czerwca, reprezentacja Polski zmierzy się z Japonią w trzecim meczu drugiego tygodnia Ligi Narodów. To spotkanie można śmiało nazwać hitem, ponieważ oba zespoły mają identyczny bilans i tylko raz zaznały goryczy porażki.

Faworytem tego pojedynku są oczywiście Biało-Czerwoni, którzy regularnie wygrywają z drużyną z Azji. W zeszłym roku, z czterech rozegranych meczów z Japonią, przegrali tylko jedno spotkanie towarzyskie. W Lidze Narodów pokonali ten zespół zarówno w fazie grupowej (3:0), jak i w półfinale (3:1).

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 12:20. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat, Polsat Sport 1.

Japonia - Polska w internecie. Stream online

Mecz Japonia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, a także na Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Japonia - Polska: 07.06.2024 (piątek), godz. 12:20. Transmisja TV: Polsat, Polsat Sport 1. Stream online: Pilot WP, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Śmierć zajrzała w oczy Świderskiemu. "Mogliby mnie nie odratować"[b]

[/b]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty