Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Potrafimy grać zespołowo - komentarze po meczu Centrostal Bydgoszcz - Organika Budowlani Łódź

Kapitan Centrostalu Bydgoszcz, Ewa Kowalkowska nie ukrywała, iż jest jej przykro z powodu kolejnej porażki. Podkreśliła zespołowość rywalek. Łodzianki w pełni zrealizowały taktykę, jaką założyły razem z trenerem Wiesławem Popikiem przed spotkaniem.
Joanna Sikora
Joanna Sikora

Małgorzata Niemczyk (kapitan Organiki Budowlanych Łódź): Cieszę się bardzo, że wywozimy z Bydgoszczy zwycięstwo. Dobrze nas trener przygotował na to spotkanie, taktyka się sprawdziła. Cieszę, że kolejny mecz pokazał ludziom, iż potrafimy grać zespołowo, pomagamy sobie na boisku i to jest najważniejsze.

Ewa Kowalkowska (kapitan Centrostalu Bydgoszcz): Jest mi przykro, że kolejne spotkanie przegrałyśmy. Zadecydowało o tym przede wszystkim to, że w elemencie zagrywki nie zrobiłyśmy krzywdy przeciwnikowi. Nie dałyśmy sobie szans na to, żeby ustawić blok czy obronę i później wyprowadzić skuteczny kontratak. Natomiast zespół z Łodzi utrudnił nam bardzo swoją zagrywką przyjęcie i wyprowadzenie akcji.

Wiesław Popik (trener Organiki Budowlanych Łódź): Cieszę się z trzech ostatnich zwycięstw. Zespół po porażce z Białymstokiem się odrodził. Tak jak Gosia powiedziała przygotowaliśmy się do tego meczu i najważniejsze jest to, że dziewczyny wierzą w tą naszą taktykę, którą sobie obieramy przed meczem i to się sprawdza. Realizujemy założenia i bardzo się cieszę z tych trzech punktów, bo nastawiałem się tutaj na ciężką walkę. Mimo, iż było 3:0 to była to naprawdę ciężka walka.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): Mieliśmy dużo mniej argumentów niż przeciwnik. Zespół z Łodzi grał bardzo zespołowo, nie mogliśmy odrzucić ich od siatki. Myślę, że zbyt mało argumentów mieliśmy dzisiaj, aby ten mecz wygrać.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×