Spektakularny set na inaugurację sezonu w Policach!

Siatkarki RSMS Police rozpoczęły rozgrywki drugoligowe od mocnego uderzenia. W tym przypadku mocnego to nawet mało powiedziane, bowiem policzanki pozwoliły swoim rywalkom na zdobycie zaledwie... jednego punktu! Aż trudno uwierzyć, że po tak spektakularnym początku kibice musieli czekać jeszcze cztery sety na wyłonienie zwycięzcy.
Jacek Pawłowski

Czy można przegrać seta 25:1 i zebrać przy tym pochlebne opinie za swoja postawę? Okazuje się że tak, bowiem zespół PTPS Piła mimo rekordowej przegranej nie oddał partii bez walki. W opinii obserwatorów pilanki mimo słabego odbioru nadrabiały braki podbijając ataki rywalek i groźnie kontratakując sprawiając momentami spory kłopot gospodyniom. - Nasze zawodniczki znakomicie spisały się w obronie i ataku. To co zaprezentowały w pierwszym secie to mistrzostwo świata - komplementował Zenon Zatyracz, jeden z polickich szkoleniowców.

RSMS Police - PTPS Piła 3:2 (25:1, 27:29, 25:19, 22:25, 15:9)