AZS Białystok wzmocniony przed walką o utrzymanie

Centrum Informatyki ZETO S.A. to tylko z pozoru nowy sponsor Akademiczek z Białegostoku. Firma ta swojego czasu była już bowiem nawet sponsorem tytularnym AZS-u. Teraz ZETO postanowił powrócić do współpracy z zespołem występującym w PlusLidze Kobiet i ma nadzieję, że pomoże zawodniczkom tego klubu w walce o utrzymanie - poinformował Kurier Poranny.

Adrian Kowalczyk
Adrian Kowalczyk

- Bardzo się cieszę, że współpraca znów została nawiązana. Mam nadzieję, że nasz zespół wynikami udowodni, że decyzja zarządu ZETO o powrocie była słuszna. Wierzę też, że systematycznie będą do nas dołączać kolejni sponsorzy, bo szanujemy każdą złotówkę - powiedział Kurierowi Porannemu prezes AZS-u, Aleksander Puchalski.

ZETO, po krótkiej przerwie, powraca więc do grona sponsorów AZS-u Białystok i ma nadzieję, że Akademiczki zdołają wywalczyć utrzymanie w lidze i przez kolejne lata z powodzeniem występować będą w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Decydujące spotkania już niebawem. AZS w najbliższą sobotę rozpocznie walkę w play-out'ach z Wybrzeżem TPS-em Rumia.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×