Fotorelacja: KS Piecobiogaz Murowana Goślina - PLKS Pszczyna

W sobotnim meczu I ligi siatkówki kobiet zespół KS Piecobiogaz Murowana Goślina pokonał PLKS Pszczyna 3:1. Portal SportoweFakty.pl prezentuje fotorelację z tego spotkania.

• Ela Zgłoś komentarz
    Ostrowiec wypada z gry o czwórkę, Murowana na fali ... euforii, Legionovia bije światowe rekordy serii meczów bez porażki, Radom i Mysłowice na kolanach, a Krakowiankom wszystko jedno co
    Czytaj całość
    piją. Za tydzień dowiemy się: 1.czy Gaudia i PLKS ruszą w pościg za peletonem, 2.czy euforia to stan przejściowy, 3.czy padnie światowy rekord wyniku seta 25:0, 4.co jeszcze można ugrać na chwiejnych nogach oraz 5.kto pierwszy podniesie się z kolan.
      Ciekawe kto Gośliniankom powiązał sznurówki?, bo grają jakby wygrać nie chciały. Krakowianki bawią się w ciuciubabkę, ale jeszcze nie wiadomo z kim? A Legionowiankom tylko patrzeć jak
      odbije szajba ... z nudów :) W następnym rozdaniu dół nadal bez punktów, a w meczach czołówki ze średniakami obstawiam sensacyjne wyniki: faworyci stracą seta, przynajmniej!
        Kto liczył na niespodziankę w Legionovie to się przeliczył. Sparta gra wg reguły: raz na wozie, raz pod wozem, co źle wróży Jedynce z Aleksandrowa. Murowana potknęła się na prostej
        drodze, więc w Policach pewnie się przewróci. Niepowtarzalną szansę wskoczenia na pudło mają Krakowianki, o ile nie przesadzą z gazowanymi napojami :) po szarży z 9 na 4. W pozostałych meczach spacerek dla faworytów.