Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Lepiej w przyjęciu, gorzej w ataku - komentarze po spotkaniu Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot

Licznie zgromadzona publiczność w łódzkim Pałacu Sportu miała okazję zobaczyć porażkę Budowlanych Łódź z faworyzowanym Atomem Trefl Sopot. Trener gospodarzy, Mauro Masacci nie krył po meczu niezadowolenia z postawy swoich podopiecznych.
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik

Izabela Bełcik (Atom Trefl Sopot): Bardzo cieszę się, że mogłyśmy wygrać mecz na tak trudnym terenie, bo jest to specyficzna hala. Zawsze przeciwnikowi gra się tutaj źle. Dwa pierwsze sety były na naszą korzyść i wszystko szło po naszej myśli. W trzecim secie troszkę się zdekoncentrowałyśmy, w końcówce szczęście sprzyjało przeciwnikowi. Czwarty set to dokończenie naszej myśli taktycznej z dwóch pierwszych setów.

Karolina Kosek (Budowlani Łódź): Gratuluję zwycięstwa Atomowi, udało nam się tylko w jednym secie w ogóle podjąć walkę. Niestety przeciwniczki od początku dyktowały warunki. W każdym elemencie mamy coś do poprawy, musimy zacząć od jutra.

Alessandro Chiappini (trener Atomu Trefl Sopot): Dziękuję za gratulacje, cieszę się ze zwycięstwa. Problemem było to, że część zawodniczek przyjechała bardzo zmęczona po grach w Pucharze Świata i w preeliminacjach olimpijskich. Specjalny nacisk kładliśmy na to, by zespół po takiej przerwie dobrze funkcjonował. Udało się, ale nie było to wszystko, na co nas stać.

Mauro Masacci (trener Budowlani Łódź): Było lepiej niż ostatnio w przyjęciu, ale nie w ataku. Trzeba nad tym pracować. Mieliśmy problemy z kończeniem piłek. Najważniejsze zawodniczki, m.in. Karolina Kosek nie zagrały na odpowiednim poziomie w ataku. Karolina jest naprawdę ważną zawodniczką, ale chciałbym widzieć, że gra bardzo dobrze, bo niestety nie zawsze tak jest. Oczywiście nie dotyczy to tylko Kosek.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×