Perłowski: Zaczynamy łapać świeżość

Asseco Resovia Rzeszów wygrała drugi pojedynek podczas III Memoriału Jana Strzelczyka. Gospodarze turnieju pokonali w niedzielę dopiero po tie-breaku ekipę Generali Haching.

W tym artykule dowiesz się o:

Udanie zwłaszcza w czwartej odsłonie meczu zaprezentował się środkowy "Pasiaków" - Łukasz Perłowski. Rzeszowianie prowadzili z wicemistrzami Niemiec już 2:0, jednak o losach całego pojedynku zadecydował tie-break. - To była troszeczkę nasza wina w tym trzecim secie. Porobiliśmy kilka zmian, ale nie utrzymaliśmy tego poziomu gry z pierwszych dwóch setów. Nasza gra przez przegranie tego trzeciego seta trochę się rozchwiała i wróciliśmy do gry tak naprawdę w tym piątym. Schodzimy z obciążeń i zaczynamy łapać świeżość. Myślę, że z dnia na dzień będzie to wyglądać coraz lepiej - powiedział na antenie Polskiego Radia Rzeszów siatkarz Asseco Resovii.