Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Lindsey Berg "Żółtym Aniołem", Skowrońska także?

Amerykańska rozgrywająca wznowiła sportową karierę i podpisała kontrakt z tureckim potentantem. Co ciekawe, tamtejsze media sporo piszą o możliwym transferze... Katarzyny Skowrońskiej.
Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk

Lindsey Berg po igrzyskach w Londynie, zakończonych zdobyciem srebra przez jej reprezentację, ogłosiła przerwanie kariery siatkarskiej i zajęcie się kwestiami okołosportowymi. Znakomita rozgrywająca rozwijała swoje zainteresowania związane z modą, zdążyła także zadebiutować jako komentator meczów amerykańskiej ligi siatkówki kobiet NCAA i była widoczna na różnych wydarzeniach sportowych, m.in. meczach NBA. W międzyczasie Berg odbywała indywidualne treningi z Karchem Kiralym w celu utrzymania mistrzowskiej dyspozycji.

Jak się okazało, rozbrat Amerykanki ze sportem zawodowym nie trwał długo: oficjalna strona Fenerbahce Stambuł ogłosiła podpisanie kontraktu z jedną z najlepszych rozgrywających globu. Główną przyczyną tego ruchu transferowego były niezadowalające wyniki osiągane przez klub prowadzony przez Kamila Soza w lidze tureckiej. 

Jednak prawdziwą sensacją jest informacja podawana zarówno przez tureckie portale siatkarskie, jak i samą stronę Fenerbahce: do zespołu Bereniki Okuniewskiej dołączyć ma... Katarzyna Skowrońska-Dolata! Według doniesień z Turcji transfer siatkarki wiązałby się z odejściem Mari Steinbrecher, niespełniającej oczekiwań władz klubu. W tym wypadku należy jednak powątpiewać w prawdopodobieństwo wieści o powrocie Polki do byłego klubu: ruch ten oznaczałby złamanie kontraktu, który wiążę polską atakującą z Evergrande Kanton, ponadto na stronie zawodniczki pojawił się jasny komunikat: - Kasia przebywa aktualnie w Chinach, gdzie jutro rozgrywa kolejne ligowe spotkanie, i na dzień dzisiejszy nigdzie się nie wybiera.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
fenerbahce.org/voleybolx.com/skowronska.pl
Komentarze (1):
 • chieri Zgłoś komentarz
  Turcy to potrafią swoimi newsami postawić siatkarski świat na baczność :P aż strona Skowrońskiej musi wydawać komunikaty. Natomiast Berg mnie zaskoczyła. Sądziłam, że jednak zajmie
  Czytaj całość
  się ostatecznie modą, ale jak widać siatkówka to nałóg, z którym trudno zerwać. Oczywiście $$ też pewnie miały znaczenie ;)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×