WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bogdan Serwiński: Mecz finałowy? Tylko w Muszynie!

Bogdan Serwiński zdecydowanie odrzuca propozycję rozegrania meczu finałowego Pucharu CEV poza Muszyną. - To byłoby nie w porządku, gdybyśmy wystawili do wiatru naszych wiernych kibiców - tłumaczy.
Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

- Nie będziemy zmieniali hali na mecz finałowy Pucharu Konfederacji z Fenerbahce Stambuł. Zostajemy w naszym obiekcie i nawet nie braliśmy pod uwagę innej możliwości - powiedział w rozmowie z Przeglądem Sportowym Bogdan Serwiński, trener Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna.

Szkoleniowiec wicemistrzyń Polski przyznaje, że o rozegraniu tego spotkania na obiekcie mogącym pomieścić zaledwie 1200 widzów zdecydowały dwa argumenty. – Po pierwsze, czemu mamy pozbawiać się atutu własnej hali w rywalizacji z bardzo silnym rywalem? Po drugie, nie byłoby w porządku, gdybyśmy wystawili do wiatru naszych wiernych kibiców, którzy są z nami na dobre i złe. Mamy narażać ich na dodatkowe koszty związane z podróżą? Nie ma takiej opcji - uważa Bogdan Serwiński.

Pierwszy mecz finałowy z Fenerbahce Mineralne rozegrają w swojej hali 27 lutego o godzinie 18, rewanż odbędzie się 2 marca w Stambule.

Źródło: Przegląd Sportowy

Siatkarki Banku BPS Muszyna najważniejsze spotkanie w historii klubu rozegrają przed własną publicznością Siatkarki Banku BPS Muszyna najważniejsze spotkanie w historii klubu rozegrają przed własną publicznością

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Przegląd Sportowy

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Moderator 4
  Z jednej strony masz rację. Z drugiej budowa hali to wydatek rzędu kilku milionów. Jeżeli klub i gmina miasto czy co oni tam mają mieliby gwarancje, że woda mineralna będzie klub nadal sponsorować w takim stopniu i klub będzie grał w LM co rok to pewnie by się zastanowili, a tak, budowanie wielkiej hali dla małego miasteczka raczej niezbyt się opłaca, bo później zostanie moloch do utrzymania i wspomnienia o tym, dlaczego hala powstała.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • placid 0
  Też się zgodzę tu z Bodziem , ale z drugiej strony zespół który ma aspiracje odgrywać znacząca rolę w europejskiej siatkówce klubowej kobiet powinien dysponować normalną halą a nie takim kurnikiem .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Lu33cas 0
  Przydałaby się hala w Nowym Sączu, to duże miasto, a od Muszyny niedaleko.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×