Wszystko jeszcze przed nami - wypowiedzi po meczu Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Metal-Fach Białystok

Szybko uporały się z AZS-em Białystok siatkarki beniaminka Orlen Ligi z Legionowa. Zwyciężyły 3:0 i wyrównały stan rywalizacji w play-out. Kolejne starcie w sobotę.

Dominika Baran

Ewelina Polak (zawodniczka AZS-u Metal-Fach Białystok): Chciałabym pogratulować Legionovii zwycięstwa. Nie popisałyśmy się dzisiaj zagrywką, natomiast rywalki dobrze zagrały w tym elemencie. Jutro pokażemy się z lepszej strony.

Kinga Bąk  (kapitan Siódemki Legionovii Legionowo): Zagrałyśmy w tym spotkaniu swoją siatkówkę. Przełamałyśmy się, ale wciąż nie możemy się cieszyć, bo to tylko jeden mecz, a przed nami jeszcze trzy.

Jacek Malczewski (trener AZS-u Metal-Fach Białystok): Gratuluję przeciwniczkom zwycięstwa. Szkoda pierwszego seta, popełniliśmy w nim - a zresztą w całym spotkaniu także - zbyt wiele błędów. Wynik dla nas nieciekawy, ale jest 1:1, jutro kolejne spotkanie.

Jolanta Studzienna (trener Siódemki Legionovii Legionowo): W rywalizacji mamy remis, więc wszystko jeszcze przed nami. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania. Oprócz pierwszego seta kontrolowaliśmy przebieg spotkania.