KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wyniki I ligi kobiet

Łukasz Płócienniczak
Łukasz Płócienniczak

1. kolejka - 01.10.2011 r.
Gaudia Trzebnica - SMS Sosnowiec - przełożony na 19 października
Jedynka Aleksandrów Ł. - KS Murowana Goślina 1:3 (19:25, 18:25, 29:27, 22:25)
Legionovia Legionowo - Silesia Volley I 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
Sparta Warszawa - AZS UE Kraków 3:2 (25:21, 24:26, 25:19, 15:25, 16:14)
AZS Politechnika Radom - AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (25:23, 21:25, 25:19, 21:25, 10:15)
Chemik Police - PLKS Pszczyna 3:0 (25:17, 25:15, 26:24)

2. kolejka - 08.10.2011 r.
Chemik Police - Gaudia Trzebnica 3:1 (25:21, 22:25, 25:20, 25:16)
PLKS Pszczyna - AZS Politechnika Radom 0:3 (28:30, 18:25, 21:25)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Sparta Warszawa 3:0 (25:13, 25:23, 25:13)
AZS UE Kraków - Legionovia Legionowo 2:3 (14:25, 25:21, 23:25, 25:20, 8:15)
Silesia Volley I - Jedynka Aleksandrów Ł. 2:3 (25:21, 20:25, 20:25, 25:22, 10:15)
KS Murowana Goślina - SMS Sosnowiec 3:0 (25:10, 25:15, 25:20)

3. kolejka - 15.10.2011 r.

Gaudia Trzebnica - KS Murowana Goślina (1:3 (25:18, 10:25, 21:25, 23:25)
SMS Sosnowiec - Silesia Volley 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - AZS UE Kraków 3:0 (30:28, 25:18, 25:21)
Legionovia Legionowo - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:5, 25:13, 25:23)
Sparta Warszawa - PLKS Pszczyna 3:1 (25:23, 19:25, 26:24, 25:18)
AZS Politechnika Radom - Chemik Police 1:3 (22:25, 20:25, 25:15, 21:25)

4. kolejka - 22.10.2011 r.
AZS Politechnika Radom - Gaudia Trzebnica 3:0 (25:23, 25:16, 25:14)
Chemik Police - Sparta Warszawa 3:2 (25:21, 21:25, 23:25, 25:18, 15:8)
PLKS Pszczyna - Legionovia Legionowo 1:3 (25:22, 17:25, 12:25, 24:26)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Jedynka Aleksandrów Ł. 3:1 (25:22, 25:27, 25:14, 25:22)
AZS UE Kraków - SMS Sosnowiec 3:0 (25:13, 25:22, 25:18)
Silesia Volley - KS Murowana Goślina 3:2 (22:25, 25:15, 20:25, 25:22, 15:11)

5. kolejka - 29.10.2011 r.
Gaudia Trzebnica - Silesia Volley 0:3 (21:25, 21:25, 24:26)
KS Murowana Goślina - AZS UE Kraków 1:3 (27:25, 23:25, 23:25, 18:25)
SMS Sosnowiec - AZS KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (15:25, 11:25, 25:16, 19:25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - PLKS Pszczyna 3:1 (25:10, 22:25, 28:26, 26:24)
Legionovia Legionowo - Chemik Police 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
Sparta Warszawa - AZS Politechnika Radom 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)

6. kolejka - 05.11.2011 r.
Sparta Warszawa - Gaudia Trzebnica 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
AZS Politechnika Radom - Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 15:25, 15:25, 20:25)
Chemik Police - Jedynka Aleksandrów Ł. 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
PLKS Pszczyna - SMS Sosnowiec 3:2 (17:25, 18:25, 25:20, 25:11, 15:8)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - KS Murowana Goślina 0:3 (13:25, 23:25, 13:25)
AZS UE Kraków - Silesia Volley 3:0 (25:19, 25:17, 25:19)

7. kolejka - 12.11.2011 r.
Gaudia Trzebnica - AZS UE Kraków 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
Silesia Volley - AZS KSZO Ostrowiec Św. 2:3 (23:25, 25:16, 17:25, 27:25, 10:15)
KS Murowana Goślina - PLKS Pszczyna 3:1 (26:28, 25:13, 25:19, 25:11)
SMS Sosnowiec - Chemik Police 0:3 (11:25, 15:25, 13:25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - AZS Politechnika Radom 3:1 (21:25, 25:21, 25:22, 25:21)
Legionovia Legionowo - Sparta Warszawa 3:0 (25:13, 25:21, 25:16)

8. kolejka - 19.11.2011 r.
Legionovia Legionowo - Gaudia Trzebnica 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
Sparta Warszawa - Jedynka Aleksandrów Ł. 2:3 (23:25, 20:25, 25:15, 26:24, 14:16)
AZS Politechnika Radom - SMS Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
Chemik Police - KS Murowana Goślina 3:1 (25:21, 25:22, 20:25, 25:23)
PLKS Pszczyna - Silesia Volley 1:3 (25:21, 22:25, 19:25, 22:25)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - AZS UE Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)

9. kolejka - 26.11.2011 r.
Gaudia Trzebnica - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:13, 25:17, 17:25, 25:21)
PLKS Pszczyna - AZS UE Kraków 1:3 (11:25, 16:25, 27:25, 21:25)
Silesia Volley - Chemik Police 0:3 (20:25, 16:25, 29:31)
KS Murowana Goślina - AZS Politechnika Radom 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
SMS Sosnowiec - Sparta Warszawa 0:3 (16:25, 21:25, 18:25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - Legionovia Legionowo 1:3 (15:25, 21:25, 25:22, 22:25)

10. kolejka - 03.12.2011 r.
Jedynka Aleksandrów Ł. - Gaudia Trzebnica 3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
Legionovia Legionowo - SMS Sosnowiec 3:1 (25:19, 20:25, 25:5, 25:17)
KS Murowana Goślina - Sparta Warszawa 3:0 (29:27, 25:18, 25:22)
AZS Politechnika Radom - Silesia Volley 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
Chemik Police - AZS UE Kraków 3:2 (21:25, 25:22, 22:25, 26:24, 15:8)
PLKS Pszczyna - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:1 (25:15, 25:16, 23:25, 25:16)

11. kolejka - 10.12.2011 r.
Gaudia Trzebnica - PLKS Pszczyna 1:3 (24:26, 25:21, 22:25, 25:27)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police 3:2 (18:25, 30:28, 25:19, 23:25, 15:9)
AZS UE Kraków - AZS Politechnika Radom 3:0 (25:18, 26:24, 25:19)
Silesia Volley - Sparta Warszawa 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)
KS Murowana Goślina - Legionovia Legionowo 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 18:25)
SMS Sosnowiec - Jedynka Aleksandrów Ł. 3:2 (17:25, 15:25, 25:20, 25:21, 15:11)

12. kolejka - 17.12.2011 r.
SMS Sosnowiec - Gaudia Trzebnica 3:1 (25:19, 25:15, 16:25, 25:21)
KS Murowana Goślina - Jedynka Aleksandrów Ł. 3:0 (25:21, 25:16, 25:17)
Silesia Volley - Legionovia Legionowo 2:3 (25:18, 25:11, 21:25, 18:25, 6:15)
AZS UE Kraków - Sparta Warszawa 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:20)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - AZS Politechnika Radom 0:3 (22:25, 22:25, 28:30)
PLKS Pszczyna - Chemik Police 3:2 (25:21, 25:23, 19:25, 19:25, 15:13)

13. kolejka - 07.01.2012 r.
Gaudia Trzebnica - Chemik Police 0:3 (17:25, 18:25, 14:25)
AZS Politechnika Radom - PLKS Pszczyna 3:1 (23:25, 25:23, 25:21, 25:22)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Sparta Warszawa 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 20:25)
Legionovia Legionowo - AZS UE Kraków 3:1 (25:22, 22:25, 25:16, 25:16)
Jedynka Aleksandrów Ł. - Silesia Volley 3:1 (22:25, 25:13, 25:23, 25:20)
SMS Sosnowiec - KS Murowana Goślina 1:3 (16:25, 25:22, 17:25, 9:25)

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×