AZS Olsztyn lepszy od Politechniki (wynik)

Cały mecz zawodnicy AZS UWM Olsztyn prowadzili pod własne dyktando. Praktycznie już od pierwszej przerwy technicznej, pierwszego seta kontrolowali to co się dzieje na parkiecie aż do połowy trzeciej partii. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że gospodarze właśnie w tej partii po raz pierwszy wyszli na prowadzenie i od razu zaowocowało to zwycięstwem. Jednak w czwartej odsłonie olsztynianie już nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i wygrali 3:1.

W tym artykule dowiesz się o:

J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn 1:3 (18:25, 19:25, 30:28, 20:25)

Politechnika Warszawska: Karol Kłos, Radosław Rybak, Jurii Gladyr, Serhiy Kapelus, Karel Kvasnićka, Bartłomiej Neroj, Robert Milczarek (libero).

AZS Olsztyn: Tomasz Kowalczyk, Wojciech Grzyb, Jakub Oczko, Grzegorz Szymański, Olli Kunnari, Paweł Siezieniewski, Krzysztof Andrzejewski (libero).

Sędziowie: Henryk Darocha (pierwszy) oraz Wojciech Kasprzyk (drugi).

MVP: Paweł Siezieniewski.