Liga chińska: Trzecia z rzędu porażka zespołu Kingi Kasprzak

Zespół z Szanghaju źle rozpoczął drugą rundę zmagań w lidze chińskiej. Podopieczne Wanga Jiana poniosły właśnie trzecią porażkę z rzędu.

Anna Jawor
Anna Jawor

Tym razem Guohua Life nie poradził sobie na wyjeździe z drużyną Jiashan Agriculture and Business Bank Zhejiang. Ekipa, w której szeregach gra Kinga Kasprzak, poległa wyraźnie w trzech setach. Klub z Szanghaju nie potrafił nawiązać wyrównanej walki z rywalem i tylko w pierwszej partii udało mu się osiągnąć próg 20 punktów. Do zwycięstwa siatkarki z Zhejiang poprowadziła Li Jing. Chinka była najlepiej punktującą zawodniczka spotkania i zapisała na swoim koncie 17 oczek.

W niedzielę Kinga Kasprzak na parkiecie pojawiła się w drugim i trzecim secie. Polka zdobyła dla Guohua Life 2 punkty atakiem. Zbijała ze skutecznością 15 procent. Zespół naszej przyjmującej zajmuje aktualnie 6. miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej.

Jiashan Agriculture and Business Bank Zhejiang - Guohua Life Shanghai 3:0 (25:20, 25:18, 25:17).

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Serie A: Zwycięstwo Novary, bardzo dobry mecz Mai Tokarskiej