Kokpit Kibice

Wojna trwa nadal - komentarze po meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

Konferencja po meczu pomiędzy ZAKSĄ a Resovią Rzeszów trwała chwilę. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wojna trwa nadal i ważnym jest, aby zregenerować siły.
Natalia Skorecka
Natalia Skorecka

Łukasz Perłowski (kapitan Asseco Resovia Rzeszów): Obie drużyny zagrały dzisiaj wspaniały mecz. My po raz kolejny wyszliśmy z bardzo trudnej sytuacji, praktycznie w tym spotkaniu dokonał się cud. Przegrywaliśmy już 2:0, udało nam się jednak wyrównać i ostatecznie wygraliśmy z ZAKSĄ.

Michał Ruciak (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Gratulacje dla całej ekipy z Rzeszowa. Łukasz powiedział o tym meczu wszystko, ja nie będę nic dodawał, ponieważ jest już późno, a musimy się do jutra zregenerować.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Andrzej Kowal (szkoleniowiec Asseco Resovii Rzeszów): Nie będę tego spotkania oceniał merytorycznie, więc powiem krótko. Jesteśmy dalej w grze, co jest dla nas najważniejsze. Jutro jest kolejny pojedynek. Powiem tylko jeszcze, że należą się moim chłopakom wielkie brawa za walkę i determinację oraz to, że w trudnym momencie podnieśli rękawice i pokazali, że potrafią grać bez swojego kapitana. Jutro jest nowy dzień i nowe nadzieje. Będziemy walczyć, a co przyniesie życie? Zobaczymy.

Sebastian Świderski (szkoleniowiec ZAKSAY Kędzierzyn-Koźle): Przegraliśmy bitwę, ale wojna trwa nadal. Dzisiaj przegraliśmy mecz po walce. Praktycznie wszystkie sety kończyły się na przewagi, a o wygranej decydowały niuanse. Nasi rywale ryzykowali, co widać opłaciło im się. Jutro będziemy musieli coś zmienić w naszej grze. Dzisiejsza taktyka nie sprawdziła się, ale na kolejne spotkanie wyciągniemy odpowiednie wnioski.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×