LE siatkarek: Zmiany w składzie biało-czerwonych na dwumecz z Niemkami

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W weekend przed własną publicznością reprezentantki Polski rozegrają ważne pojedynki z Niemkami. Trener Piotr Makowski podał 12-osobowy skład, w którym nasza kadra wystąpi w Płocku.

Po dwóch porażkach z Greczynkami biało-czerwone czekają pojedynki przed własną publicznością, która powinna być dla nich wsparciem. Piotr Makowski podał nazwiska dwunastu zawodniczek, które w sobotę 28 czerwca i w niedzielę 29 czerwca, w Płocku, zmierzą się z reprezentacją Niemiec, z która sąsiadują w tabeli grupy B. [ad=rectangle] W porównaniu ze składem na dwumecz z kadrą narodową Grecji w składzie doszło do zmian, na rozegraniu zamiast duetu Gabriela Jasińska - Emilia Kajzer zobaczymy Jasińską wraz z Joanną Wołosz, na środku Aleksandrę Sikorską zastąpiła Katarzyna Połeć, natomiast na przyjęciu zamiast Kingi Stronias i Julii Twardowskiej okazję do występu będą miały Klaudia Kaczorowska i Aleksandra Wójcik, a libero Annę Korabiec zastąpi Dorota Medyńska.

Skład reprezentacja Polski na dwumecz z Niemkami:

Rozgrywające: Gabriela Jasińska, Joanna Wołosz

Atakujące: Tamara Kaliszuk, Malwina Smarzek

Środkowe: Agnieszka Kąkolewska, Katarzyna Połeć, Maja Tokarska

Przyjmujące: Klaudia Kaczorowska, Natalia Kurnikowska, Daria Paszek, Aleksandra Wójcik

Libero: Dorota Medyńska

Pierwsze spotkanie, przed płocką publicznością, zostanie rozegrane w sobotę 28 czerwca (początek o godzinie 20), natomiast drugi mecz odbędzie się dzień później, czyli w niedzielę 29 czerwca (początek o godzinie 18).

[b]Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

[/b]

Źródło artykułu: