Neslihan Demir-Guler: Impel jest o wiele lepszą drużyną od Omiczki

Siatkarki Impela Wrocław nie zdołały wygrać nawet seta w starciu z tureckim Eczacibasi Stambuł, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. - To nie był dla nas łatwy mecz - mówiła Neslihan Demir.

Artur Długosz

Neslihan Demir-Guler to ikona tureckiej siatkówki, multimedalistka rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych. We wtorek ze swoim Eczacibasi Vitra Stambuł zmierzyła się we Wrocławiu z Impelem.

Wicemistrzynie Polski faworyzowanym rywalkom, zwłaszcza w pierwszym secie, postawiły bardzo trudne warunki. Ostatecznie Turczynki okazały się jednak lepsze od podopiecznych Tore Aleksandersena, zwyciężając w całym spotkaniu 3:0. - Przede wszystkim gratuluje rywalkom, bo zagrały dobre spotkanie. To nie był dla nas łatwy mecz. Miałyśmy przestoje w przyjęciu i ataku. Jesteśmy jednak zadowolone z wygranej 3:0. Teraz myślimy już o następnym meczu - mówiła po spotkaniu Neslihan Demir-Guler.
Wrocławianki w Lidze Mistrzyń przegrały już dwa spotkania. Teraz przed Impelkami potyczka z Omiczką Omsk. - Uważam że Impel jest o wiele lepszą drużyną od Omiczki Omsk - skomentowała atakująca Eczacibasi Stambuł.

Liga Mistrzyń, gr. D: Impel postraszył europejskiego potentata - relacja z meczu Impel Wrocław - Eczacibasi Stambuł