Pewne zwycięstwo CSKA Sofia przed meczem z AZS Częstochowa

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W 5. kolejce bułgarskiej Superligi siatkarze CSKA Sofia zmierzyli się na wyjeździe z Markiem Union Iwkoni. Była to próba generalna Wojskowych przed pojedynkiem z zespołem Domex Tytan AZS Częstochowa w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W tym artykule dowiesz się o:

Podopieczni trenera Aleksandra Popowa zagrali w Dupnicy z miejscowym Markiem. Goście odnieśli zwycięstwo w stosunku 3:0. Lepiej ten mecz rozpoczęli stołeczni zawodnicy, choć z biegiem czasu gra była bardziej wyrównana. Drużyna CSKA odniosła zwycięstwo w pierwszym secie 25:22. Na początku drugiej partii Marek miał przewagę, lecz gospodarzom zabrakło sił, co bezlitośnie wykorzystał klub z Sofii. W trzecim secie Marek podjął walkę, lecz i tym razem siatkarze CSKA byli lepsi.

Marek Union Iwkoni - CSKA Sofia 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)

Skład CSKA: Nenczew, Bonew, Kolew, Maiyo, Zarew, Iwanow - Sałparow (libero).