Zobacz świetny atak Jovany Brakocević w meczu I rundy play-off Ligi Mistrzyń (wideo)

Siatkarki Azeryolu Baku przegrały mecz I rundy play-off Ligi Mistrzyń przeciwko Unendo Yamamay Busto Arsizio. Jednak atak Jovany Brakocević został wyróżniony przez CEV.

Natalia Witczyk
Natalia Witczyk
W tradycyjnym zestawieniu Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) za najlepszą akcję na siatce uznano atak Jovany Brakocević, występującej w barwach Azeryolu Baku. Chociaż zespół z Azerbejdżanu uległ w czterech setach Unendo Yamamay Busto Arsizio, uderzenie Serbki na długo zapadnie w pamięci kibiców.
Na czwartej pozycji wyróżniono atak Natalii Obmoczajewej w starciu z Nordmeccanicą Piacenza. Świetnymi akcjami w pierwszych meczach I rundy fazy play-off popisały się również między innymi Milena Rasić oraz Nadja Ninković.

Z kolei za najlepszą wymianę uznano jedną z akcji spotkania pomiędzy Agelem Prościejów a Eczacibasi Vitra Stambuł. Czeszki heroicznie walczyły w obronie, jednak mocnym uderzeniem punkt zdobyła Christiane Furst. W zestawieniu znalazła się również drużyna Joanny Wołosz, która pokonała na wyjeździe Azeryol Baku.


Polka wyróżniona przez CEV! Szóstka I rundy play-off Ligi Mistrzyń 2014/15

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×