KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Znana przyjmująca w Pałacu Bydgoszcz

Włodarze klubu znad Brdą wzięli sobie do serca słowa o wzmocnieniu składu i pozyskali wartościową siatkarkę. Z Piły do Bydgoszczy przenosi się Natalia Krawulska.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Do czwartku Pałac Bydgoszcz zakontraktował trzy zawodniczki na pozycji przyjmującej. W składzie zespołu pozostała Weronika Fojucik, a po przygodach z innymi klubami na "stare śmieci" wróciły Ewelina Krzywicka i ikona bydgoskiej siatkówki Joanna Kuligowska. Ostatnia z wymienionych przed powrotem do Pałacu reprezentowała barwy KSZO.
Z Wielkopolski do grodu nad Brdą przeniosła się Natalia Krawulska. Przyjmująca po wielu latach postanowiła zmienić środowisko. Jej zakontraktowanie to spore wzmocnienie Pałacu. Patrząc personalnie wydaje się, że to właśnie przyjęcie będzie najsilniej obsadzoną pozycją bydgoszczanek w najbliższym sezonie. Kontrakt z zawodniczką został podpisany na rok. Natalia Krawulska od sezonu 2009/2010 nieustanie reprezentowała barwy pilskiej drużyny. W poprzednich rozgrywkach Orlen Ligi siatkarka zdobyła łącznie 262 punkty w tym 225 atakiem, uzyskując efektywność na poziomie 31,8 procent. Krawulska jest zawodniczką uniwersalną, bowiem może występować zarówno na pozycji atakującej jak i przyjmującej.
Natalia Krawulska spróbuje pomóc osiągnąć lepsze wyniki Pałacowi niż w minionym sezonie Natalia Krawulska spróbuje pomóc osiągnąć lepsze wyniki Pałacowi niż w minionym sezonie
Aktualnie kadra Pałacu liczy 12 siatkarek. W tej chwili najpilniejszą potrzebą klubu jest zatrudnienie drugiej atakującej. Na razie ważny kontrakt na tej pozycji ma tylko Zuzanna Czyżnielewska.

Skład Pałacu Bydgoszcz na sezon 2015/2016:
Rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz, Paulina Bałdyga
Atakujące: Zuzanna Czyżnielewska
Przyjmujące: Weronika Fojucik, Joanna Kuligowska, Ewelina Krzywicka, Natalia Krawulska
Środkowe: Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska, Natalia Misiuna
Libero: Pola Nowakowska, Karolina Portalska
Trener: Adam Grabowski

Skład Orlen Ligi w sezonie 2015/16 bez zmian

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×