KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Impel Wrocław skompletował skład

Kadra Impela Wrocław została poszerzona o kolejną siatkarkę. Do pierwszej drużyny dołączyła młoda i obiecująca atakująca.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Po Aleksandrze Sochackiej i Magdalenie Stasiak do szerokiej kadry została włączona kolejna zawodniczka z Młodej Ligi. Mowa o Barbarze Cembrzyńskiej, występującej na pozycji atakującej.
W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu w pierwszej drużynie Impela Wrocław nie zabraknie najbardziej utalentowanych juniorek. O włączeniu siatkarek z Młodej Ligi do szerokiej kadry seniorek mówił prezes Jacek Grabowski już podczas jednej z przedsezonowych konferencji.

Barbara Cembrzyńska, nowa atakująca Impela, ma 18 lat i mierzy 185 cm wzrostu. Do Wrocławia trafiła ze swoich rodzinnych Gorlic. - Trzy lata temu do Gorlic przyjechał pan Michał Jaros z propozycją gry we Wrocławiu. Decyzja była bardzo trudna, ale dziś wiem, że słuszna. Miałam szczęście, że na drodze spotkałam takich trenerów jak Aneta Walasek, Andrzej Krowiak i Rafał Błaszczyk - od każdej z tych osób nauczyłam się wiele. Myślałam nad kolejnym etapem swojego rozwoju, ale nie sądziłam, że moje marzenia spełnią się tak szybko. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że będę mogła trenować i uczyć się od najlepszych na świecie siatkarek. Mam nadzieję, ze kolejny sezon będzie dla mnie przełomem i będę mogła godnie reprezentować barwy Impela - komentowała sama zawodniczka.

Cembrzyńska jest ostatnią zawodniczką, która została włączona do kadry zespołu. Tym samym wrocławski klub zakończył budowę składu na nowe rozgrywki.

Szeroki skład Impela Wrocław w sezonie 2015/2016:

Atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Joanna Kaczor, Barbara Cembrzyńska

Rozgrywające: Milena Radecka, Magdalena Gryka

Przyjmujące: Carolina Costagrande, Kristin Hildebrand, Andrea Kossanyiova, Karolina Piśla, Aleksandra Sochacka

Środkowe: Agnieszka Kąkolewska, Monika Ptak, Aleksandra Sikorska

Libero: Agata Sawicka, Lenka Dürr, Magda Stasiak

Blog Vitala Heynena - trener mistrzów świata pisze specjalnie dla Czytelników WP!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.prasowa
Komentarze (3)
 • Amelia Kozłowska Zgłoś komentarz
  na pewno wszystko przemysleli i bedzie to mialo odwzorowanie w wynikach meczu, impel bedzie rzadzil na boisku
  • Kajetan Markus Zgłoś komentarz
   Cembrzyńska na ataku to ciekawy wybór Impela. Myslę, że trener i sponsor naszych impelek nie pożałują tego wyboru. Czekam na sezon Impela i pierwsze wygrane Wrocławianek.
   • Moniek Zgłoś komentarz
    Świeża krew zawsze się przyda, kibice już ostrzą sobie zęby na przyszłe mecze. Na mnie Impel zawsze może liczyć, jak stracę głos to użyje innych instrumentów by kibicować.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×