Kw. MŚ U-23 2017: kolejna wygrana Włoszek, komplet punktów Serbek

Drugie zwycięstwo w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw świata U-23 odniosły Włoszki. Komplet punktów wywalczyły Serbki w starciu z Chorwacją.

Dominika Pawlik
Siatkówka Materiały prasowe / Siatkówka

Włoszki, które w środę pokonały w trzech setach reprezentację Polski, dzień później miały znacznie więcej problemów w starciu z Bułgarkami. Ostatecznie pokonały przeciwniczki, wychodząc ze stanu 0:2.

Reprezentantki Italii miały spore problemy z przyjęciem, ale w kluczowych momentach były od rywalek lepsze, zachowując w kluczowych momentach więcej zimnej krwi.

Chorwatki wciąż pozostają bez wygranej, ale udało im się ugrać seta z Serbkami, które dzień wcześniej poległy z Bułgarkami. Podopieczne Marijany Boricić wciąż walczyły bez Katariny Lazarović, ale tym razem serbska siatkarka pojawiła się na ławce rezerwowych.