Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

IBB Polonia Londyn przygotowuje się do nowego sezonu

Siatkarze IBB Polonii Londyn kończą okres przygotowawczy do rozpoczynających się w najbliższy weekend rozgrywek ligowych. Od sierpnia szlifowali swoje umiejętności i formę pod okiem nowego szkoleniowca Piotra Grabana.

Ola Piskorska
Ola Piskorska
Materiały prasowe / Steven Smith/IBB Polonia Londyn

Drużyna miała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas turnieju City Volley Cup rozegranego w Warszawie (9-11 września) oraz meczu z Wessex Volleyball Club (17 września). W ostatnią sobotę w pięciosetowym spotkaniu pokonali swoich przeciwników 4:1.

- Przez cały okres przygotowawczy drużyna bardzo przykładała się do treningów. Bardzo się cieszę, że mogliśmy na jego zakończenie rozegrać mecz sparingowy z Wessex, zespołem który zajmuje wysokie miejsca w ligowej tabeli. Poprawiliśmy kilka naszych błędów i mam nadzieję, że z każdą kolejną grą czy treningiem będziemy zauważać coraz większy progres. Zamierzamy pracować na zasadzie małych kroków i koncentrować się na każdym rywalu jakby mecz z nim był walką o nasze życie - powiedział trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban.

Pierwszy mecz w National Super8 IBB Polonia Londyn zagra z Malory Londyn w sobotę 24.09.2016 o godzinie 15:00. Sportowe widowisko będzie można obejrzeć w hali Brendford Fountain Leisure Centre. Darmowe bilety na nadchodzący mecz dostępne są online.

- Po długiej, wakacyjnej przerwie powracamy, by znów walczyć o najwyższe cele - mówi prezes IBB Polonii Londyn Bartek Łuszcz. - Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do Brendford. Ten sezon będzie dla nas szczególnie ważny, dlatego ich wsparcie ma dla nas wielkie znaczenie. Warto pojawić się z całą rodziną, znajomymi, przyjaciółmi i razem z nami rozpocząć nowy, gwarantujący sportowe emocje sezon.

ZOBACZ WIDEO: Skandia Maraton: Maja Włoszczowska na finale w Dąbrowie Górniczej (źródło TVP)
Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
pzps.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×