KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Paweł Papke nie jest już wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Podczas pierwszego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej w 2017 roku rezygnację z pełnionych funkcji złożył Paweł Papke.
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik

Paweł Papke od 16 lutego 2015 do 6 czerwca 2016 roku pełnił funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a w obecnej kadencji, jako wiceprezes odpowiadał za sprawy sportowe i szkoleniowe.

Zarząd podziękował Pawłowi Papke za kierowanie federacją w trudnym okresie oraz zaangażowanie w kwestie sportowe i szkoleniowe. Były siatkarz zadeklarował, że nadal będzie służyć sprawom polskiej siatkówki.

Zarząd powołał Radosława Piesiewicza w skład Prezydium i na funkcję wiceprezesa zarządu PZPS. Radosław Piesiewicz ma 36 lat i ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat zajmuje się działalnością biznesową. Dotychczas w Zarządzie PZPS zajmował się relacjami ze sponsorami i kontaktami zewnętrznymi. Obecnie będzie również wspierał działania związane z organizacją najważniejszego wydarzenia sportowego roku w Polsce - Mistrzostw Europy 2017.

ZOBACZ WIDEO Ferdinando De Giorgi: Najważniejsze będą mistrzostwa Europy

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
pzps.pl
Komentarze (2)
 • jotwu Zgłoś komentarz
  a już myślałem,że zrezygnował z posła.Bo o ile był miernym prezesem siatki to posłem jest beznadziejnym.
  • ferdynand Zgłoś komentarz
   Pawełek P. się niczym szczególnym jako prezio nie wyróżnił - poza tym że był "fajny" ... objął stery po gigantycznym niespodziewanym sukcesie gdy wydawało się że na tej fali siatka
   Czytaj całość
   stanie się "potengom" w Polsce ... . g...o z tego wyszło - jak widać nie tylko w czasach komuny w Polsce nawet kopalnia złota będzie deficytowa ... miałeś chamie złoty róg ... i który to już raz nasi wybitni nieudacznicy [bo to nie tylko przecież PP] spier... nawet taką okazję do rozwinięcia czegoś co się nam udało - a przecież niewielu sukcesów [jakichkolwiek , nie tylko sportowych] doświadczamy ... . naprawdę nie ma w tym kraju paru osób co marketingowo ogarną produkt pod nazwą "siatka"? ... przecież wszystkim [prawie] wiadomo że oprócz kopanej, gołych lasek i discopolo, no może jeszcze kebabu ;) - wszystko inne trzeba ubrać marketingowo - nawet McDonalds musi ... . a następnym problemem jest to że następca PP jest zupełnie anonimowy - i jako persona i jako katalizator pozytywnych zmian ... koryto wystarczy ? ... załamka ...
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×