Ruchy transferowe w Treflu Proximie Kraków. Z beniaminkiem Orlen Ligi żegnają się kolejne siatkarki

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski /
zdjęcie autora artykułu

W sezonie 2017/2018 w Orlen Lidze będzie występować nowa drużyna, Trefl Proxima Kraków. W zespole trwają ruchy transferowe.

Firma Trefl sponsorująca ekstraklasową drużynę Atomu Trefla Sopot porozumiała się z Proximą i doszło do powstania nowego klubu z siedzibą w Krakowie, który w sezonie 2017/2018 będzie rywalizować w Orlen Lidze pod nazwą Trefl Proxima Kraków.

Z krakowskim zespołem pożegnało się już sześć siatkarek: przyjmująca Katarzyna Bakuła, libero Angelika Bulbak, rozgrywająca Klaudia Boguszewska, atakująca Iwona Krochmal, środkowa Ewelina Janicka i atakująca Anna Widera.

Podstawą drużyny prowadzonej przez Alessandro Chiappiniego będą siatkarki z Atomu Trefla Sopot oraz pierwszoligowej Proximy Kraków. Włoski trener, zatrudniony w krakowskim klubie w listopadzie 2016 roku, bierze czynny udział w sprowadzeniu do Trefla Proximy zagranicznych zawodniczek.

Wedle wcześniejszych zapowiedzi prezesa krakowskiego klubu, Łukasza Kadeli, pełny skład beniaminka Orlen Ligi ma być znany w połowie czerwca.

ZOBACZ WIDEO Fenerbahçe coraz bliżej tytułu. Druga wygrana w finale z Besiktasem

Źródło artykułu:
O jakie miejsca w Orlen Lidze będzie rywalizować Trefl Proxima Kraków?
Będzie bić się o medale
Miejsca 5-8
Miejsca 9-12
Będzie na szarym końcu tabeli
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)