Lloy Ball: Chcę zostać w Kazaniu

Mimo że Lloy Ball ma już 37 lat i w siatkówce zdobył już prawie wszystko, wcale nie myśli o zakończeniu kariery - dowiadujemy się z portalu plusliga.pl. Ten znakomity amerykański rozgrywający z Dynamem Kazań wygrał Ligę Mistrzów. Natomiast w 2008 roku z reprezentacją sięgną po złoto olimpijskie. Obecnie gra w lidze rosyjskiej.

Natalia Skorecka
Natalia Skorecka

O przedłużeniu umowy nie rozmawiał jeszcze z władzami klubu. - O kontrakcie z Zenitem Kazań na kolejny sezon jeszcze nie rozmawiałem. Na razie skupiamy się na walce o mistrzostwo Rosji - powiedział Lloy Ball. Siatkarz wspomniał jednak, że dalszą grą w Kazaniu jest zainteresowany. - Powiedziałem tylko w klubie, że chciałbym tutaj zostać na kolejny rok. Trzeba jednak wzmocnić zespół, żeby myśleć o dobrych wynikach. W tym roku Ligi Mistrzów i sezonu regularnego superligi nie można zapisać po stronie aktywów - dodaje.

- Przez pierwsze dwa lata żona z synem byli w Rosji razem ze mną - powiedział Ball. Problemem najlepszego rozgrywającego jest to, że w Kazaniu nie ma odpowiedniej szkoły dla jego syna. - Jeżeli zostanę w Kazaniu jeszcze na rok obowiązkowo sprowadzimy z USA nauczyciela. Ciężko żyje się cały sezon bez rodziny - kończy.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×