"Niesamowita praca!" Zobacz kapitalną wymianę z hitu Ligi Narodów [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/volleyballworld / Obrona reprezentanta Brazylii w meczu Ligi Narodów z Francją

Na początku II tygodnia Ligi Narodów zdecydowanie najciekawiej zapowiadał się mecz Brazylii z Francją. Zobacz jedną z niesamowitych wymian podczas siatkarskiego hitu.

Na oficjalnym profilu Ligi Narodów pojawiła się akcja z drugiego seta przy stanie 23:17 dla Francuzów. "Trójkolorowi" od początku wywarli presję na Brazylijczyków, którzy długo w niesamowitych okolicznościach się bronili.

Po serwisie Fernando Gil Kreling musiał przebiegać pod siatką, by ratować piłkę. Atak Francuzów zakończył się dwiema ofiarnymi interwencjami Brazylijczyków, którzy potrafili obronić się także po kolejnym potężnym ataku.

Ostatecznie Francuzom udało się zdobyć punkt, ale gra rywali również zasługiwała na oklaski. "Wciąż są w grze! Świetna obrona, niesamowita praca" - emocjonowała się podczas meczu komentatorka.

Francuzi wygrali mecz 3:0, a olbrzymie emocje mieliśmy w pierwszym secie, który zakończył się wynikiem... 39:37! W kolejnych odsłonach Francuzi zwyciężali do 18 i 28 (więcej TUTAJ).

Obie reprezentacje przed spotkaniem miały bilans 3 zwycięstw i 0 porażek. Dzięki wygranej, Francja awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Ligi Narodów.