Liga Narodów. Klasa światowa. Potężny blok Polaków [WIDEO]

To nie był łatwy, szybki i przyjemny mecz, ale przynajmniej zwycięski. Choć nie obyło się bez małych problemów. Polska pokonała Kanadyjczyków w Lidze Narodów bez straty seta.
Małgorzata Boluk
blok Polaków w meczu z Kanadą Twitter / Volleyball World / Na zdjęciu: blok Polaków w meczu z Kanadą

Osiem zwycięstw i dwie porażki - tak wygląda bilans Biało-Czerwonych po dziesięciu seriach gier w Lidze Narodów. Polska nie pozwoliła sobie we wtorek na wpadkę i pokonała w trzech setach stawiającą opór Kanadę.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego meczu naszych siatkarzy. "Właśnie tak radzisz sobie z zadziornym przeciwnikiem! Polska oszołomiła Kanadę tym solidnym jak skała blokiem" - czytamy w komentarzu.

Kolejnym przeciwnikiem Polaków będzie w Rimini nieprzewidywalna Japonia, która triumfowała już w sześciu meczach. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 15:00.