Liga Narodów. Idealne zwieńczenie meczu o brąz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Volleyball World  / Mecz Turcja - Japonia
Twitter / Volleyball World / Mecz Turcja - Japonia
zdjęcie autora artykułu

Turczynki zrehabilitowały się za ostatnią porażkę z USA i w meczu o brąz rozbiły w piątek Japonki. Znakomity mecz rozegrała Ebrar Karakurt, która poprowadziła swój zespół do szybkiej wygranej.

W piątkowym meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów obyło się bez emocji. Turcja kompletnie zdominowała rywalki i zamknęła mecz w trzech prostych setach. Japonki w żadnej z odsłon nie przekroczyły granicy dziewiętnastu punktów.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z rywalizacji o brąz. Kamery zarejestrowały skuteczny blok Edy Erdem Dundar, który był idealnym zwieńczeniem pojedynku.

Warto dodać, że fantastyczny występ zaliczyła Ebrar Karakurt, która mocno przyczyniła się do wygranej Turczynek, zapisując na swoim koncie aż 29 "oczek".

Azjatki nie potrafiły nawiązać walki, a w ich szeregach szwankowała przede wszystkim skuteczność w ofensywie. Japonki zakończyły 30 ataków, przy czym ich rywalki sfinalizowały ich aż 49. To zrobiło różnicę i zawodniczki z Kraju Kwitnącej Wiśni muszą zadowolić się czwartym miejscem.

---> Liga Narodów Kobiet. Poznaliśmy brązowe medalistki ---> Liga Narodów. Vital Heynen: Chciałem być uczciwy

ZOBACZ WIDEO: Droga do Tokio: Małachowski i Włodarczyk

Źródło artykułu:

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Na kogo stawiałeś/stawiałaś w meczu o brąz?
Japonię
Turcję
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)