Tokio 2020. Kolejne zwycięstwo Biało-Czerwonych. Sprawdź miejsce Polaków po meczu z Wenezuelą

Dość niespodziewanie Wenezuelczycy urwali seta Polakom w meczu 3. kolejki grupy A. Biało-Czerwoni stanęli jednak na wysokości zadania i zwyciężyli 3:1. Sprawdź, które miejsce zajmują obecnie podpieczni Vitala Heynena.

Mateusz Kozanecki
reprezentanci Polski Getty Images / Toru Hanai / Na zdjęciu: reprezentanci Polski
Korzystając z okazji, że Polacy mierzyli się ze znacznie niżej notowanym rywalem, trener Vital Heynen zdecydował się dać szansę zmiennikom.

Przez dwa sety wszystko szło zgodnie z planem, ale w trzeciej partii coś się zacięło i tę część gry Polacy wysoko przegrali.

Był to tylko chwilowy przestój. W czwartym secie Biało-Czerwoni postawili kropkę nad "i". Zwyciężyli 3:1 i do swojego dorobku mogli doliczyć kolejne trzy punkty.

To sprawiło, że reprezentacja Polski została liderem grupy A z dorobkiem siedmiu punktów. Biało-Czerwonych mogą jednak wyprzedzić Japończycy, o ile o 12:40 pokonają Włochów.