KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Radomka z nowym strategicznym sponsorem. "Nie pozostaje nic innego, jak dać z siebie wszystko"

Ostatni, bardzo udany sezon E.Leclerc Moya Radomki w TAURON Lidze, zaowocował pozyskaniem nowego sponsora strategicznego. To bardzo mocny gracz na rynku wytwarzania energii w Polsce. - Współpraca przyniesie obustronne korzyści - mówi członek zarządu.

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
siatkarki ELeclerc Moya Radomki Radom WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom
Tuż przed rozpoczęciem meczu z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowany został nowy sponsor strategiczny E.Leclerc Moya Radomki Radom. To Enea Wytwarzanie, spółka należąca do Grupy Enea, jednego z najważniejszych podmiotów na rynku energii w Polsce, współodpowiedzialnego za bezpieczeństwo energetyczne państwa. Logo firmy było widoczne na koszulkach zawodniczek oraz w Hali MOSiR-u i w przestrzeni meczowej już w trakcie piątkowego spotkania.

- Enea Wytwarzanie z dumą wspiera sport na najwyższym poziomie, będzie to już trzecia radomska drużyna, w której gra nasza spółka. Tym razem jest to żeńska drużyna z topowych miejsc w lidze piłki siatkowej. Należy podkreślić, że właśnie ta żeńska drużyna siatkarska występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce i jest liderem w tworzeniu spektakularnych widowisk sportowych - powiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Enei Wytwarzanie. - Jestem przekonany, że cele i idee, które nam przyświecają, drużynie oraz Enei Wytwarzanie, są zbieżne oraz spójne i z całą pewnością, poprzez wzorową współpracę, przyniosą obustronne korzyści - dodał.

- Jako firma społecznie odpowiedzialna, od wielu lat angażujemy się w sport na terenie działania naszej grupy, również w siatkówkę, która jest bardzo popularną dyscypliną w Polsce. Cieszy nas, że Radomka poprzez zaangażowanie Enei Wytwarzanie dołącza do drużyn Grupy Enea. Liczymy, że nasze wsparcie przyniesie moc i energię, które są potrzebne do osiągania sportowych sukcesów. Na pewno na trybunach nie zabraknie też dopingu naszych pracowników - zapowiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych Enei Wytwarzanie.

- Bardzo cieszymy się, że udało nam się pozyskać do grona sponsorów Radomki tak uznaną firmę, która jest liderem w swojej branży. Mając za sobą takie wsparcie i taką wiarę w nasz projekt, nie pozostaje nam nic innego, jak dać z siebie wszystko i walczyć wspólnie o najwyższe cele, dając radość kibicom naszej drużyny - podkreślił Thomas Renard-Chardin, prezes klubu.

Przypomnijmy, że Enea jest sponsorem dwóch innych klubów z Radomia - występującego w piłkarskiej ekstraklasie Radomiaka oraz plusligowych Czarnych Radom.

Czytaj także:
>> Nieudane ostatnie sparingi Cerradu Enei Czarnych przed ligą. "Nie mogę być zadowolony"
>> To on jest faworytem bukmacherów na prezesa PZPS. Zaskakuje kurs na Czarneckiego

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bijatyka na ostro. To miał być spokojny mecz
Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×