Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

To ostatnia szansa! Plebiscyt WP SportoweFakty zbliża się do finału!

Po raz pierwszy w historii portal WP SportoweFakty organizuje plebiscyt na najlepszą siatkarkę i siatkarza roku. Do oddania głosu na swoich faworytów pozostały już ostatnie godziny!

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
zawodnicy reprezentacji Polski i Serbii PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: zawodnicy reprezentacji Polski i Serbii
W plebiscycie udział bierze dziesięć siatkarek i dziesięciu siatkarzy, którzy - naszym zdaniem - w kończącym się 2021 roku zasłużyli na wyróżnienie. Ostateczny głos należy jednak do Was, Drodzy Czytelnicy, dlatego przypominamy o możliwości oddania głosu, jeśli jeszcze - z jakiegoś powodu - nie udało wam się tego zrobić.

Aktualnych wyników głosowania ujawnić nie możemy, ale zdradzimy, że walka o zwycięstwo zarówno wśród pań, jak i u panów jest niezwykle zacięta. Rozstrzygnąć może zatem nawet jeden głos, a można je oddawać do czwartku, 16 grudnia, do godziny 12:00.

Z jednego adresu e-mail można oddać głos na jedną siatkarkę i jednego siatkarza. Tylko od Was zależy, do kogo trafi główna nagroda i komu zostaną wręczone statuetki najlepszej siatkarki i siatkarza za rok 2021.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wzruszające sceny. Nagranie polubiło już ponad milion osób!

Na liście nominowanych siatkarek znajdują się (wymieniając w kolejności alfabetycznej): Klaudia Alagierska, Agnieszka Kąkolewska, Marlena Kowalewska, Martyna Łukasik, Paulina Maj-Erwardt, Malwina Smarzek, Maria Stenzel, Magdalena Stysiak, Kamila Witkowska oraz Joanna Wołosz.

Z kolei o miano najlepszego siatkarza 2021 walczą: Karol Butryn, Tomasz Fornal, Łukasz Kaczmarek, Jakub Kochanowski, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jakub Popiwczak, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka i Paweł Zatorski. Tutaj również nominowanych wymieniamy w kolejności alfabetycznej.

Wybór dziesięciorga kandydatów i kandydatek, spośród których dzięki Waszym głosom wyłonimy zwycięzców, nie był łatwym zadaniem. Przejęliśmy jedno kluczowe kryterium: nie nominujemy za zasługi na przestrzeni sezonów. Liczy się tylko mijający rok.

A był to rok wyjątkowy i intensywny. Za nami m.in. Igrzyska Olimpijskie i mistrzostwa Europy. Ponadto po raz pierwszy w historii polski klub wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów, a w PlusLidze - dość niespodziewanie - zmienił się mistrz. Sporo emocji dostarczyły również rozgrywki pań - zarówno na podwórku krajowym, jak i międzynarodowym.

GŁOSY MOŻNA ODDAWAĆ NA TEJ STRONIE

Czytaj też: Anastasi o sytuacji finansowej klubu. "Przed sezonem było dramatycznie"

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4)
 • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
  Ten plebiscyt to le cabaret! Dlaczego? Ponieważ w plebiscycie na najlepszą polską siatkarkę 2021 brakuje mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Zuza naprawdę
  Czytaj całość
  zasłużyła na bycie w tej "pięknej dziesiątce" siatkarek według redakcja! Dobra gra w Reprezentacji Polski siatkarek w cieniu tragicznej gry i słabego sezonu reprezentacyjnego oraz świetna postawa Zuzy w Grot Budowlanych Łódź, gdzie akurat ona gra oraz temu klubowi kibicuję właśnie z powodu Zuzy! Brakiem nominacji, po raz kolejny redakcja pokazuje, że celowo i specjalnie nie docenia oraz wręcz nienawidzi mojej "siatkarskiej bogini", jaką jest Zuzanna Górecka! Na szczęście jest kolejny rok 2022, rok Mistrzostw Świata siatkarek, które będą rozgrywane w Polsce! Oby za rok ten plebiscyt wygrała moja "faworytka"! Dla mnie, Zuzanna już jest obecnie najlepszą i najpiękniejszą polskiej siatkarką! Byłem, jestem i będę z niej dumny, pomimo wszystkiego! Za rok wierzę, że w końcu redakcja opamięta się, "polubi" Zuzę Górecką i da jej nagrodę w plebiscycie na najlepszą polską siatkarkę! Jeszcze powtórzę, ten obecny plebiscyt to "le cabaret"!
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
   Głosujcie w tym plebiscycie! Ja sam oddałem głos! Z powodu braku w tym plebiscycie mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, oddałem głos na Joannę Wołosz! Oby w tym roku wygrała
   Czytaj całość
   Joasia, a w następnym... sam chciałbym, żeby to była moja "siatkarka bogini" (dobrze wiecie która, skoro to piszę jako Legionowiak)!
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×