W Holandii poruszenie po meczu z Polakami. Tak o nas piszą

W holenderskich mediach po meczu z Polakami podkreślano przede wszystkim, że w starciu z numerem jeden zaprezentowano dobrą grę. To jednak okazało się za mało na lidera rankingu FIVB.

Anna Bagińska
Anna Bagińska

NOS: Siatkarze przegrali z numerem jeden na świecie

Holendrzy z pewnością byli stawiani w gronie kandydatów do wywalczenia kwalifikacji olimpijskiej. Jednak po porażkach we wcześniejszych meczach turnieju kwalifikacyjnego, starcie z Polakami nie miało dla nich już stawki. Stąd mogli zaprezentować dobrą grę, co podkreślił serwis NOS.

- Holenderska drużyna przeciwko numerowi jeden pokazała pewność siebie, której brakowało jej dotychczas podczas turnieju przeciwko słabszym przeciwnikom. Wydaje się, że presja zniknęła, gdyż szansy awansu na przyszłoroczne igrzyska już nie ma - podsumował grę Oranje redaktor serwisu NOS.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (25)
 • daryl Zgłoś komentarz
  To było piękne... Jesteśmy najsilniejsi w świecie i te kwalifikacje udowodniły to czarno na białym, bo czasem mówi się, że mistrzostwa mają swą osobną logikę, że to turniej z
  Czytaj całość
  logiką turnieju... To tutaj turnieju nie było, trzeba było przejśc przez konfrontację z każdą reprezentacją - i z każdą wygraliśmy mimo zmęczenia dwoma turniejami, LN i ME. Niezwykłe, Polacy hegemonami swiatowymi w dyscyplinie zespołowej...
  • 12 min Zgłoś komentarz
   Ależ ulga,Polacy wygrali mecz i nikt ich nie szarpał,zamykał do kryminału,obawiałem się że pójdą za ciosem a tu taka niespodzianka...jakiś wyjątek od reguły?tylko bić?!..
   • ed54 Zgłoś komentarz
    W niektórych częściach meczów Polacy grali jak by byli wykastrowani brak stabilności głupie popisówki tracenie seriami punktów to tylko ich ośmiesza
    • oz12 Zgłoś komentarz
     Holendrzy nie zauważyli że nasi mieli krzywo zamocowane plakietki a to dyskwalifikuje zespół. Takie niedopatrzenie
     • bralfa Zgłoś komentarz
      DOSKONALE, IM MNIEJ HOLENDRÓW TYM BEZPIECZNIEJ W EUROPIE
      • RobertW18 Zgłoś komentarz
       SF ( p. Bagińska?) usunęły wypowiedź z grzecznym zapytaniem do "Gegi" - czy "zadymę" mieli wywołać zawodnicy/działacze Holandii i czy to Chińczycy mieli zamknąć 10
       Czytaj całość
       naszych zawodników oraz za co. Pomysł, jak widać, cieszy się dużym uznaniem. Ma to być pewnie dowcip, ale niezbyt mądry i nie związany z zawodami w Chinach w żaden rozsądny sposób.
       • Grzegorz Chodun Zgłoś komentarz
        I nie było zadymy po meczu. Żadnego prezesa ani trenera nie szarpali? Żadnego polskiego siatkarza nie zamknęli. Dziwne.
        • RobertW18 Zgłoś komentarz
         P. Bagińska pisze: "W Holandii poruszenie po meczu z Polakami. Tak o nas piszą"... O nas? Nie przesadzajmy, o p. Bagińskiej na pewno nie piszą. Ani o wielu innych.
         • Se Wcio Zgłoś komentarz
          Nasi wybitni siatkarze nauczyli dzikich co znaczy porządek i kultura. Brawo biało-czerwoni!
          • Gegegi Zgłoś komentarz
           Było zrobić zadymę i zamknąć z 10 siatkarzy i mecz wygrany
           • Mr. mgr Zgłoś komentarz
            A wystarczyło aresztować polskich siatkarzy i sukces murowany.
            • Dyrdymal Zgłoś komentarz
             To było piękne doświadczenie kibica. DZIĘKUJĘ PANOWIE. Gratuluję !!!!!