Najlepsze zostawiły na koniec. Szóstka 26. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

Portal WP SportoweFakty wytypował zawodniczki, które błysnęły formą w ostatniej kolejce rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Najlepsze z nich trafiły do szóstki 26. kolejki.

Joanna Wyrostek
Joanna Wyrostek

Rozgrywająca: Paulina Szpak, Legionovia Legionowo, (1)*

W ostatniej kolejce siatkarki Legionovii wygrały niezwykle ważny mecz z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Spotkanie trwało pięć setów i obfitowało w wiele zwrotów akcji. Równy poziom przez cały pojedynek prezentowała rozgrywająca gospodarzy Paulina Szpak. To ona była tą siatkarką, która zachowywała zimną krew i chłodną głowę w newralgicznych momentach spotkania. Z wielkim wyczuciem kierowała piłki do swoich koleżanek, instynktownie zgadując, która z nich znajduje się w najlepszej dyspozycji. Dodatkowo zapisała na swoim koncie 6 punktów.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Najlepszą zawodniczką 26. kolejki LSK była:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Rado_Wro Zgłoś komentarz
  Nie wiem na jakiej podstawie budowany jest ranking? Jakaś kpina! Przynajmniej w doborze libero. Krzos - przyjęcie 58%, perfekcyjne 33% rezerwowa Medyńska - przyjęcie 45%, perfekcyjne
  Czytaj całość
  31% Stenzel - przyjęcie 68%, perfekcyjne 61% 61% perfekcyjnego przyjęcia to wynik wybitny! Do tego ilość pracy w obronie i asekuracji. Głównie dzięki Marysi Impel ten punkt.
  • Maciej Nawrot Zgłoś komentarz
   a Aga Kąkolewska to gdzie? szczerze... to po raz kolejny powinna być w szóstce