"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Siatkarskie środowisko wspomina tych, którzy odeszli

1 listopada, jak co roku, wspominamy tych, którzy odeszli na zawsze. Siatkarskie środowisko w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy opuściły kolejne osoby, które trudno będzie zastąpić.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Na zdjęciu: Damian Gapiński

Damian Gapiński zm. 30.07.2016 r.

Był jednym z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy w środowisku żużlowym. Jego felietony, analizy i wywiady regularnie pojawiały się na łamach naszego serwisu. Żył żużlem i kochał ten sport. Jego drugą miłością była siatkówka - był Członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Przewodniczącym Wydziału Marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

Bez Damiana na pewno nie udałoby się stworzyć portalu SportoweFakty, który z czasem stał się jednym z wiodących mediów o tematyce sportowej w naszym kraju. Był liderem naszego zespołu, potrafił inspirować do działania i nie bał się realizować najtrudniejszych celów. Dla wielu z nas Damian był autorytetem, kolegą, przyjacielem.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Black_Hawk Zgłoś komentarz
  Sama Agata przed śmiercią powiedziała: bądź szczęśliwy. Można powiedzieć, że w ten sposób realizuje ostatnią wolę swojej żony. Inna sprawa, że on akurat walczył o nią do
  Czytaj całość
  ostatnich sekund, więc nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w taki sposób go oceniać.
  • FAN SPEEDWAYA nr 1 Zgłoś komentarz
   ..szkoda,że mąż Agaty Mróz..tak szybko o niej zapomniał..a tak zapewniał..wstyd..((